نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Ximo Puig با وجود فشارهای روزافزون بیمارستان ، مخالف اقدامات جدید است

[ad_1]

Ximo Puig با وجود فشارهای روزافزون در بیمارستان با اقدامات جدید مخالف است
اعتبار: @ valencia4covid / توییتر

رئیس Generalitat Ximo Puig با صدور اقدامات جدید برای مهار COVID علی رغم فشارهای روزافزون بیمارستان مخالفت می کند.

طبق گفته Ximo Puig ، در بیانیه ای که وزیر بهداشت آنا بارسلو روز گذشته (11 ژانویه) تکرار کرد و توسط سیستم عامل های اجتماعی مرتبط با ریاست جنرالیتات گزارش شد ، دولت والنسیا محدودیت های جدید را نمی پذیرد.

آنا بارسلو در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره لزوم دانستن اثرات محدودیت های اعمال شده در 7 ژانویه قبل از هرگونه اقدامی توضیح داد: “شما باید حداقل بین هفت تا ده روز صبر کنید تا تأثیر این اقدامات را ببینید.” .

این بدان معنی است که علی رغم داده های پیشنهادی دیروز ، که به فشار فزاینده ای در بیمارستان برای غلبه بر بحران موج اول ماه مارس منجر شد ، دولت والنسیا ، به رهبری سوسیالیست Ximo Puig ، تصمیم گرفته است که موقعیت خود را برای چند روز دیگر حفظ کند در حالی که منتظر دیدن است در صورت ادامه شیوع ویروس ، که از ابتدای تعطیلات کریسمس افزایش یافته است.

فشار بیمارستان و اشغال واحدهای مراقبت های ویژه بیشترین نگرانی دولت والنسیا است ، اگرچه بارسلو اصرار دارد که “جایی” برای ظرفیت سازی وجود دارد ، چیزی که Ximp Puig قبلاً به آن اشاره کرد: “ما بسیار بالا هستیم سطح و همچنین هشدار دهنده ، ما در سیستم مراقبت های بهداشتی دچار تنش هستیم “، آنها هشدار دادند.

از 23 دسامبر تا 11 ژانویه ، تعداد بیماران بستری در بیمارستان 94.6 increased افزایش یافته است ، و از 1414 به 2752 افزایش یافته است. اشغال واحدهای مراقبت های ویژه نیز افزایش یافته است ، که در همان بازه زمانی 57.8 increased افزایش یافته است ، از 242 به 382 رسیده است.


با تشکر از شما که وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “Ximo Puig با وجود افزایش فشار بیمارستان با اقدامات جدید مخالف است.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *