نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Salon Varietes Fuengirola با یک موسیقی اعلای موسیقی بازگشت

[ad_1]

Abba Experience در Salon Varietes خواهد بود
تجربه Abba در اعتبار Salon Varietes: Facebook خواهد بود

بعد از ماه ها تعطیلی به دلیل همه گیری ، سالن Varietes Fuengirola با یک موسیقی صعودی بازگشت.

پیش بینی آینده خوب ، اولین نمایش او ، All Star Extravaganza ، با بازی تعدادی از نوازندگان مورد علاقه تئاتر ، قرار است در 5 سپتامبر ظرف 48 ساعت پس از فروش بلیط به فروش برسد.

رویداد بعدی در Abba Experience ، که چندین سال نقش آگنتا فلتسکی ، بیورن اولوی ، بنی اندرسون و آنی فرید لینگستاد را در کوستا دل سول بازی کرده است ، استقبال می شود.

البته آنها در آخر هفته موسیقی قدرتمند همه مشهورترین آهنگهای سوپراستارهای سوئدی را اجرا خواهند کرد.

نمایشگاه ها در روزهای 10 ، 11 و 12 سپتامبر برگزار می شوند ، بنابراین با توجه به محدودیت تعداد در حال حاضر ، باید بلیط ها را در اسرع وقت رزرو کنید.

آخر هفته آینده زمان لذت بردن از موسیقی کمی سنگین تر است ، زیرا سه اجرا از Rock of the Ages با اجرای خوانندگان محبوب محلی لوسی پاردو و اولی هیوز انجام می شود.

این آهنگ بصورت آزاد بر اساس موزیکال Jukebox از 2005 ساخته شده است و شامل آهنگ هایی از گروه هایی مانند The Eagles ، Bon Jovi ، Queen ، Def Leppard ، Starship ، Toto و بسیاری دیگر است.

نمایش ها از 17 تا 19 سپتامبر است و می توانید بلیط این دو نمایش بزرگ را با تماس با گیشه Salon Varietes به شماره 952 474 542 از دوشنبه تا جمعه بین ساعت 11:00 تا 14:30 خریداری کنید.

برای اطلاع بیشتر مراجعه کنید http://www.salonvarietestheatre.com/live/shows.phpبه

ممنون که خواندید ‘تیسالن Varietes Fuengirola با a برمی گردد کرسندو از موسیقی ‘ آو به یاد داشته باشید که همه مقالات تولید شده توسط یورو ویکلی نیوز به صورت رایگان قابل دسترسی هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *