نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Salon Varietes Fuengirola با یک موسیقی اعلای موسیقی بازگشت


Abba Experience در Salon Varietes خواهد بود
تجربه Abba در اعتبار Salon Varietes: Facebook خواهد بود

بعد از ماه ها تعطیلی به دلیل همه گیری ، سالن Varietes Fuengirola با یک موسیقی صعودی بازگشت.

پیش بینی آینده خوب ، اولین نمایش او ، All Star Extravaganza ، با بازی تعدادی از نوازندگان مورد علاقه تئاتر ، قرار است در 5 سپتامبر ظرف 48 ساعت پس از فروش بلیط به فروش برسد.

رویداد بعدی در Abba Experience ، که چندین سال نقش آگنتا فلتسکی ، بیورن اولوی ، بنی اندرسون و آنی فرید لینگستاد را در کوستا دل سول بازی کرده است ، استقبال می شود.

البته آنها در آخر هفته موسیقی قدرتمند همه مشهورترین آهنگهای سوپراستارهای سوئدی را اجرا خواهند کرد.

نمایشگاه ها در روزهای 10 ، 11 و 12 سپتامبر برگزار می شوند ، بنابراین با توجه به محدودیت تعداد در حال حاضر ، باید بلیط ها را در اسرع وقت رزرو کنید.

آخر هفته آینده زمان لذت بردن از موسیقی کمی سنگین تر است ، زیرا سه اجرا از Rock of the Ages با اجرای خوانندگان محبوب محلی لوسی پاردو و اولی هیوز انجام می شود.

این آهنگ بصورت آزاد بر اساس موزیکال Jukebox از 2005 ساخته شده است و شامل آهنگ هایی از گروه هایی مانند The Eagles ، Bon Jovi ، Queen ، Def Leppard ، Starship ، Toto و بسیاری دیگر است.

نمایش ها از 17 تا 19 سپتامبر است و می توانید بلیط این دو نمایش بزرگ را با تماس با گیشه Salon Varietes به شماره 952 474 542 از دوشنبه تا جمعه بین ساعت 11:00 تا 14:30 خریداری کنید.

برای اطلاع بیشتر مراجعه کنید http://www.salonvarietestheatre.com/live/shows.phpبه

ممنون که خواندید ‘تیسالن Varietes Fuengirola با a برمی گردد کرسندو از موسیقی ‘ آو به یاد داشته باشید که همه مقالات تولید شده توسط یورو ویکلی نیوز به صورت رایگان قابل دسترسی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *