نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Ryanair رسما پروازها را از بلفاست بین المللی برقرار می کند

[ad_1]

Ryanair رسما پروازهای خود را از Belfast International برقرار می کند
اعتبار: مرکز مطبوعاتی رایانیر

RYANAIR رسماً پروازها از بلفاست بین المللی را تا پایان ماه مارس برقرار کرد

رایان ایر روز جمعه 15 ژانویه لغو پروازهای فرودگاه بین المللی بلفاست به استنستد لندن را اعلام کرد ، این بدان معناست که پروازهای ایرلاین ایرلندی تا پایان ماه مارس در خارج از الدروگرو انجام نمی شوند. فقط هفته گذشته بود که Ryanair به شدت از محدودیت های سفر انتقاد کرد و هشدار داد که این شرکت هواپیمایی مجبور خواهد شد “برنامه پرواز خود را به میزان قابل توجهی” کاهش دهد و در ماه ژانویه پروازهای کمی بین ایرلند و انگلیس ادامه خواهد یافت.

این خبر در همان روز اعلام شد که EasyJet Holidays ، در میان محاصره ها و محدودیت های سفر در انگلیس ، همه سفرها را تا 24 مارس لغو کرد.

سخنگوی شرکت هواپیمایی گفت: “محدودیت های سفر Covid-19 در ایرلند از قبل سخت ترین حد در اروپا است ، بنابراین با ادامه کار ایرلند در یک مرز باز بین جمهوری و ایرلند شمالی ، این محدودیت های پرواز غیرقابل توصیف و بی تأثیر هستند.”

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید “Ryanair رسما پروازهای خود را از بلفاست بین المللی برقرار می کند” متشکریم. برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.

مقاله قبلیالفاز نفیس
مقاله بعدیمردی هنگام دعوا با قفس ، شریک زندگی خود را خفه کرد

آواتار[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *