نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Open Australian در Covid Chaos در یک هتل قرنطینه ای

[ad_1]

Open Australian در Covid Chaos در یک هتل قرنطینه ای
Open Australian در Covid Chaos در یک هتل قرنطینه ای. تصویر: ویکی پدیا

استرالیا فقط چهار روز قبل از مسابقات در Covid Chaos در هتلی قرنطینه ای آزاد است

تنها یک مورد مثبت ویروس کرونا در هتل گرند هیات ملبورن به این معنی بود که برگزار کنندگان مسابقات استرالیا اوپن مجبور بودند حدود 600 بازیکن ، کارکنان و کارکنان پشتیبانی را حدود ساعت 21 قبل از شروع مسابقات معتبر گرند اسلم قرنطینه کنند.

ویکتوریا اندروز ، نخست وزیر ویکتوریا ، گفت: یک آتش نشان داوطلب بی نام 26 ساله که به عنوان افسر پشتیبانی محلی به عنوان بخشی از مسابقات کار می کرد ، برای ویروس مثبت بود و بلافاصله با احتیاط فراوان محدودیت هایی را برای 6.7 میلیون نفر از ساکنان آن اعمال کرد. “

این مرد ناشناس آخرین بار در 29 ژانویه در هتل Grand Hyatt ، یکی از “هتل های قرنطینه” ایالت کار کرد و در پایان شیفت خود در آن روز آزمایش منفی برای ویروس انجام داد. با این حال ، او متعاقباً علائمی پیدا کرد و روز چهارشنبه آزمایش مثبتی داد ، به این معنی که سایر مهمانان هتل به عنوان “تماس نزدیک” طبقه بندی می شوند و قبل از اینکه بتوانند از انزوا خارج شوند باید نتیجه آزمایش منفی بدهند.

آقای اندروز گفت که اقدامات وی نیز انجام شده است زیرا این احتمال وجود دارد که این بیماری توسط یک ویروس کرونا ویروس جدید ایجاد شود ، اگرچه وی گفت که تعیین توالی ژنومی برای اثبات اینکه هنوز کامل نشده است.

اوپن استرالیا باید از روز دوشنبه ، 8 فوریه آغاز شود ، و آقای اندروز ، هنگامی که خبرنگاری از او س ifال کرد که آیا این یک فاجعه برای مسابقات است ، گفت ، “من آن را با این کلمات توصیف نمی کنم. ما یک مورد داریم ما بسیار سخت کار خواهیم کرد تا اعداد را تا حد ممکن پایین نگه داریم. تصمیماتی اتخاذ شده است و ما هفته آینده تا آنجا که می توانیم ادامه خواهیم داد. “

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ، مسابقات اوپن استرالیا در Covid Chaos در یک هتل قرنطینه اختصاص دادید ، متشکریم.

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *