نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Mel B آخرین چهره مشهور بدون چهره در “خواننده با ماسک”

[ad_1]

Mel B جدیدترین چهره مشهور که در آن نقاب زده شده است
Mel B آخرین چهره مشهور که در “خواننده نقابدار” نقاب زده شده است. تصویر: itv

MEL B جدیدترین چهره مشهور در “خواننده نقابدار” در گرمای دوم امشب ماسک زد

این دومین اجرا (شنبه) اجرای دوم آی تی وی “خواننده نقابدار” ، سه شخصیت آخر ، “اسب دریایی” ، “ساعت پدربزرگ” و “کودک بوش” با رای قاضی به عنوان 4 قاضی ، مو گیلیگان ، ریتا اورا ، داوینا مک کال و جاناتان راس فکر می کنند چه کسی را حذف کند ، در نهایت به اسب دریایی می رود.

سپس آنها باید سعی کنند بفهمند کدام یک از افراد مشهور با لباس بسیار پیچیده اسب دریایی ، یک خواننده کاملاً واضح ، پنهان شده اند و جاناتان گفت که مجری تلویزیون آن روز ، تریشا گودارد و سه قاضی دیگر فکر می کردند که این دختر Spice Girl است. مل بی

هنگامی که تنش ها بالا گرفت و حاضران فریاد زدند: “آن را پایین بیاور ، پایین ببر 2” ، ماسک برداشته شد و تنها مل ، 45 ساله مل بی نشان داد.

در طول نمایش ، هنگام جمع آوری و مصاحبه ها ، مل تمام تلاش خود را کرده بود تا لهجه شمالی خود را پنهان کند ، اما فایده ای نداشت ، زیرا سه داور به درستی انتخاب کردند ، همگی لهجه متمایز او را دلیل انتخاب خود عنوان کردند ، با مل ، که می گوید او “غمگین است اما خیالش راحت است ، زیرا اکنون می توانم دوباره به خودم باشم.

______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار اختصاص دادید متشکریم Mel B جدیدترین چهره مشهور بدون چهره در The Masked Singer.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *