نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Lockdown Britains Race برای واکسیناسیون شروع آسیب پذیر است

[ad_1]

Lockdown Britains Race برای واکسیناسیون شروع آسیب پذیر است
Lockdown Britains Race برای واکسیناسیون شروع آسیب پذیر است. تصویر: Shutterstock

Lockdown Britains Race برای واکسیناسیون شروع آسیب پذیر است.

بریتانیا تخمین می زند تا اواسط ماه فوریه ، زمانی که مسابقه خود را برای واکسیناسیون افراد آسیب پذیر آغاز می کند ، 13 میلیون نفر را ایمن سازی خواهد کرد. برنامه واکسیناسیون Covid-19 در حال حاضر – بزرگترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ انگلیس است.

بوریس جانسون روز دوشنبه 4 ژانویه گفت که اگر NHS بتواند بیش از 70 و افراد آسیب پذیر را تا اواسط ماه فوریه – 13.2 میلیون نفر واکسینه کند – این از NHS در برابر ازدحام محافظت می کند.

نخست وزیر هنگام اعلام محاصره ملی جدید ، اصرار داشت که “اختلاف زیادی” با محاصره مارس گذشته وجود دارد.

وی گفت: “ما در حال معرفی بزرگترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ خود هستیم.” “ما در انگلیس بیشتر از بقیه اروپا واکسن زده ایم. من می توانم امشب انتظارات واقع بینانه NHS از برنامه واکسیناسیون در هفته های آینده را با شما در میان بگذارم. در اواسط ماه فوریه ، اگر اوضاع به خوبی پیش برود و باد در آن باد داشته باشد ، انتظار داریم اولین دوز واکسن را به چهار گروه دارای اولویت بیشتر که توسط کمیته مشترک واکسیناسیون و ایمن سازی مشخص شده اند ، ارائه دهیم. “

دولت دستور داده 100 میلیون اعتصاب ، 40 میلیون اعتصاب تا مارس آزاد شود. استادیوم های فوتبال و سایر اماکن در سراسر کشور از هفته اول ژانویه باز خواهند بود تا واکسیناسیون های گسترده ای را در مقیاسی انجام دهند که قبلاً در انگلیس دیده نشده است.

واکسن آکسفورد / AstraZeneca در تاریخ 4 ژانویه با 6 شرکت NHS Trust در انگلیس در ابتدا در هفته واکسن را قبل از خدمات تحت هدایت پزشک عمومی به فروش رساند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “سه مسابقه واکسیناسیون Lockdown Lockdown آغاز می شود” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *