نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Jet2 به دنبال 2022 برای رزرو در تعطیلات یونان است

[ad_1]

Jet2 به دنبال رزرو در تعطیلات یونان به سال 2022 است
Jet2 به دنبال رزرو در تعطیلات یونان به سال 2022 است. تصویر: ویکی پدیا

Jet2 به دنبال 2022 برای رزرو در تعطیلات یونان است.

Jet2 آتن را برای تابستان 2022 به شبکه Jet2holidays خود اضافه کرده است ، در حالی که انگلیس و اروپا با محدودیت های قرنطینه ای برای تازه واردان در آینده قابل پیش بینی ادامه می دهند. از آوریل تا پایان اکتبر سال آینده هفته ای دو پرواز از بیرمنگام ، منچستر و استنستد انجام می شود. مسیرهای جدیدی نیز از منچستر به تولوز و گلاسگو به کوس معرفی شده است. آخرین توسعه به این معنی است که Jet2.com و Jet2holidays در تابستان 2022 تا 60 مقصد آفتابی و شهری را شامل می شوند ، از جمله 15 مقصد در یونان.

مدیر عامل شرکت استیو هیپی گفت: “از زمانی که برنامه تابستانی 22 ساله خود را راه اندازی کردیم ، در پاسخ به تقاضای مشتریانی که می خواهند مهمترین تعطیلات خود را رزرو کنند ، پروازها و مقاصد بیشتری را اضافه کرده ایم.

“شهرت ما در مراقبت از مشتری ، چه تعطیلات بسته واقعی را با خدمات پیشرو در صنعت ارائه دهیم و چه اگر به دلیل شیوع بیماری همه گیر نتوانیم از آنها مراقبت کنیم ، از آنها مراقبت خواهیم کرد ، به این معنی است که وفاداری و حسن نیت فوق العاده ای ایجاد کرده ایم.

“علاوه بر این ، ما به حرف مشتریان خود گوش می دهیم ، و اگر آنها به ما بگویند می خواهند جایی بروند ، ما پاسخ خواهیم داد. ما می دانیم که آتن مقصدی است که مشتریان می خواهند به آن برسند ، بنابراین ما بسیار خوشحالیم که آن را به برنامه جذاب تابستانی ’22 خود اضافه می کنیم. این بدان معناست که ما در تابستان سال آینده 60 مقصد آفتابی و شهری را از کل شبکه ده پایگاه خود در انگلیس به فروش می رسانیم ، و به مشتریان و آژانس های مسافرتی مستقل یک انتخاب بزرگ را در مورد انتخاب تعطیلات با شرکت هواپیمایی و تور برنده جایزه خود می دهیم. “

امی آناگنوستوپولو ، مدیر هیئت گردشگران ملی یونان افزود: “ما از همه در Jet2.com تشکر می کنیم که به یونان به عنوان یک مقصد الهام بخش اعتقاد دارند و از حمایت مداوم آنها برخوردارند.

“ما مطمئن هستیم که مشتریان آنها نه تنها از مکانهای نفسگیر باستان شناسی و از صحنه خوشمزه غذا در آتن لذت می برند ، بلکه فرصت کشف جنبه مدرن و شهری آن را نیز خواهند داشت.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “Jet2 به دنبال 2022 برای رزرو در تعطیلات یونان است” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *