نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ITV اولین نمایش بریتانیایی یک فیلم برجسته درباره افغانستان را پخش می کند

[ad_1]

ITV اولین نمایش بریتانیایی یک فیلم برجسته درباره افغانستان را پخش می کند

ITV اولین نمایش بریتانیایی یک فیلم منحصر به فرد را پخش می کند که زندگی پسری را در افغانستان به مدت دو دهه دنبال می کند.

تهیه شده توسط هنر هفتم و کارگردانی فیل گرابسکی ، اولین کارگردان خارجی افغانستان پس از بیرون راندن طالبان از دولت مرکزی از 11 سپتامبر ، و شعیب شریفی ، کودکی من ، کشور من – 20 سال در افغانستان میرحسین را از پسر به بچه در زندگی خود دنبال می کند. دوره بیست.

میرحسین برای اولین بار به عنوان یک کودک هفت ساله و بی روح در یک غار کنار مجسمه های تخریب شده بودا در بامیان در مرکز افغانستان زندگی می کند. در دو دهه آینده ، فیلم شاهد ماجراها و مبارزات وی در افغانستان بود.

این فیلم زندگی او را دنبال می کند ، در حالی که در بزرگسالی با خانواده خود تصمیم می گیرد که کار خود را به عنوان مجری خبری در کابل ادامه دهد. کودکی من ، کشور من – 20 سال در افغانستان ، بیش از یک سفر شخصی ، بینش قدرتمندی را در مورد آنچه به دست آمده است – و آنچه در 20 سال گذشته در افغانستان به دست نیامده ارائه می دهد.

کوین لیگو ، مدیر عامل ، رسانه و سرگرمی در ITV: “20 سال در راه است ، به دنبال داستان شیطان پرست و مهربان هفت ساله میرحسین از سال 2001 تا 2021 ، این فیلم هم تصویر قابل توجهی از زندگی یک کودک در افغانستان است و هم درگیری که منطقه را فرا گرفته است. این فیلم منحصر به فرد نمی تواند به موقع باشد. “

فیل گرابسکی گفت: “من این احساس را دارم که فقط دیروز سوار هواپیما شدم تا بروم و ببینم زندگی در افغانستان چگونه است – و افغانها واقعاً چه کسانی هستند. ثروت زیاد به این معنا بود که من هم با شعیب و هم میر خود-که در ویرانه های بوداهای ویران شده بامیان زندگی می کردند-ملاقات کردم.

“هیچ کس نمی تواند ماجراهایی را که همه ما در 20 سال گذشته در طول فیلمبرداری این فیلم پشت سر گذاشته ایم ، پیش بینی کند که به دنبال این است که ببیند نتیجه مداخله بین المللی چه خواهد بود و از 2.3 تریلیون پوند سرمایه گذاری انگلیس چه خواهد شد.

«به جرات می توانم بگویم هیچ فیلمی به این شکل زندگی خانواده افغان را به تصویر کشیده است. و ما اندک می دانیم که آخرین روزهای عکس ها همزمان با کنترل دوباره کشور توسط طالبان خواهد بود. “

دوران کودکی من ، کشور من – 20 سال در افغانستان در ماه سپتامبر در ITV و ITV Hub نشان داده می شود.


با تشکر از شما برای خواندن ، و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *