نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Gerwyn Price قهرمان جهانی PDC جدید Darts 2021 است

[ad_1]

Gerwyn Price قهرمان جهانی PDC جدید Darts 2021 است
Gerwyn Price قهرمان جهانی PDC جدید Darts 2021 است. تصویر: twitter

Gerwyn Price با غلبه بر گری اندرسون در فینال ، قهرمان جهانی PDC Darts در سال 2021 است

ژروین پرایس پس از شکست 7-3 امشب در کاخ الکساندرا در لندن ، 7 بر 3 قهرمان اسکاتلندی ، گری اندرسون ، قهرمان اول ولزی شد که تاکنون عنوان جهانی PDC را کسب کرده است.

35 ساله همچنین پس از شکست ناخن های خود مقابل رقیب سرسخت اندرسون در بهترین بازی های سیزدهم نهایی ، به جایی رسید که پرایس از ابتدا با برتری 5-1 برتری داشت و حداکثر 13 گل را زد. دهه 180 ، در مقایسه با دهه 10 اندرسون ، اما به نظر می رسید که متزلزل می شود ، 11 شوت بازی را در جاده از دست داد تا اینکه در نهایت دوازدهمین بازی دارت خود را برای پیروزی خود در یک دو یا پنج قرار داد. .

پرایس پس از مسابقه با در دست گرفتن جام خود مصاحبه کرد و گفت: “من در زندگی ام هرگز چنین فشاری را احساس نکرده ام. بارها فکر می کردم آن را از دست می دهم. وقتی این شانس پیروزی و سه تیر را در دست خود می گیرید ، فکر می کنید که این موقعیت را خواهید گرفت ، اما من قبلاً برای قهرمانی در جام جهانی در چنین شرایطی نبودم و این خیلی سخت بود. “

فیل تیلور ، قهرمان 14 دوره جهانی PDC ، در توییتر تبریک خود را به پرایس نوشت ، “تبریک به Gezzyprice ، خوش آمدید به دوست باشگاه ، شما بازی درخشان کردید.”

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، Gerwyn Price Is the New PDC Darts World Champion 2021 ، متشکریم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *