نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

GB News این یکشنبه شروع می شود در حالی که اندرو نیل در مورد بازنشستگی صحبت می کند

[ad_1]

GB News این یکشنبه شروع می شود در حالی که اندرو نیل در مورد بازنشستگی صحبت می کند
در حالیکه اندرو نیل درباره بازنشستگی صحبت می کند ، GB News این یکشنبه آغاز می شود. تصویر: wikimedia

GB News این یکشنبه شب شروع می شود در حالی که اندرو نیل در مورد بازنشستگی خود صحبت می کند

روزنامه و روزنامه نگار باسابقه ، اندرو نیل ، 72 ساله ، یکشنبه آینده ، سیزدهم ، ساعت 8 شب میزبان راه اندازی کانال جدید مورد انتظار GB GB خواهد بود.

سپس نیل ، با 20 سال سابقه کار با بی بی سی ، از روز دوشنبه تا پنجشنبه یک اسلات تایم پرایم خواهد داشت ، جایی که مجری پیشین وزن سنگین وزن بی بی سی ، با دانستن اینکه شغل باشکوهش رو به پایان بود زیرا بازنشستگی او را مجذوب خود کرد.

نیل با اشتیاق نسبت به پرتاب ، گفت: GB News هیجان انگیزترین اتفاقی است که بیش از 20 سال در اخبار تلویزیون انگلیس می افتد. ما از یک بحث قوی ، متعادل و طیف وسیعی از دیدگاه ها در مورد موضوعاتی که همه در انگلیس و نه فقط کسانی که در منطقه لندن زندگی می کنند ، تأثیر می گذارد ، حمایت خواهیم کرد.

وقتی توسط استاندارد شب وی در مورد احتمال بازنشستگی قریب الوقوع خود گفت: “این قفل باعث شد برای فضایل بازنشستگی یا حداقل نیمه بازنشستگی بیش از آنچه فکر می کردم ارزش قائل شوم. فکر کردم یک کنسرت بزرگ دیگر هم در خودم برگزار کردم و بس. اگر ما در GB News موفق شویم ، پس من پیروزی را اعلام خواهم کرد و به خانه خود خواهم رفت. “

افزود: “من کمی عجیب و غریب کار می کردم و می نوشتم و قطعاً می خواهم ادامه دهم مشاهده کننده. در برهه ای از زمان ، رسیدن به شرایطی بسیار خوب است که بتوانید از هر کجا که می خواهید هر کاری که می خواهید انجام دهید. ” بیان.

پس از گذراندن یک قفل در خانه خود در فرانسه، مجری اخیراً در آمادگی برای راه اندازی کانال به انگلستان بازگشت و در نگاه اول برای شروع کار همراه با مجموعه بزرگی از مجری های با تجربه و باتجربه در هنگام رقابت برای رقابت درگیر می شود. اخبار آسمان، ITV و BBC هنگام ارائه بهترین مطالب خبری.

نیل قبلاً گفته بود كه این كانال – كه بزرگترین كانال تلویزیونی از زمان راه اندازی Sky طی 30 سال گذشته است – با هدف ارائه 6500 ساعت تلویزیون در سال با محتوای مختلف و مرتبط كه روزانه پخش می شود و توسط شركت تلویزیونی مستقر در نیویورك پشتیبانی می شود ، کشف، آنها به نحوه تولید محتوا در روزنامه های معتبر آمریکایی ادای احترام می کنند.

جان مک اندرو ، مدیر GB News ، توضیح داد که کانال جدید تلاش خواهد کرد “آزاد ، عادلانه و بی طرفانه” باشد و توسط Ofcom تنظیم می شود و آن را مطابق با استانداردهای پخش حفظ می کند ، زیرا آنها از کانال 236 در Freeview و YouView پخش می شوند ، و در کانال 216 برای بینندگان Freesat.

___________________________________________________________

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *