نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

El Corte Inglés سوپرمارکت های زنجیره ای سانچز رومرو را خریداری می کند

[ad_1]

El Corte Inglés سوپرمارکت های زنجیره ای سانچز رومرو را خریداری می کند
تصویر: Pixabay

ال دادگاه انگلیسی می خرد سانچز رومرو زنجیره سوپرمارکت. خرید از مادرید فروشگاه های زنجیره ای سوپرمارکت قصد دارند El Corte Inglés را به عنوان یک رهبر در بخش مواد غذایی برتر تبدیل کنند.

سانچز رومرو در سال 1954 به عنوان یک سوپرمارکت کوچک ویژه تأسیس شد ، تا اینکه موفق به گسترش و اضافه کردن ده سوپرمارکت در مادرید نشد و به بیش از 9000 متر مربع رسید. از ویژگی های این زنجیره “خوشمزه” و محصولات عالی آن و همچنین کیفیت خوب محصولات تازه آن است.

همانطور که گزارش شده است La Opinion de Malaga، این شرکت که 419 کارمند دارد ، سال مالی 2020 را با گردش مالی 61 میلیون یورویی به پایان رساند. انریک اسکرا ، مدیر فعلی شرکت سوپرمارکت ها ، همچنان درگیر این تجارت خواهد بود. همچنین یک سکوی توزیع 4000 متر مربع در Alcalá de Henares ، مادرید ، که دفاتر و دفتر مرکزی شرکت نیز در آن واقع شده است ، نصب شده است.

با این عمل ، دادگاه انگلیس فروشگاه های زنجیره ای در نظر دارد تا موقعیت خود را به عنوان “پیشرو در سوپرمارکت های با کیفیت ، با یک پیشنهاد تجاری گسترده و متفاوت قادر به ترکیب بهترین محصولات و آخرین نوآوری های بازار” تقویت کند. این زنجیره به ریاست مارتا آلوارز به دلیل محدودیت فعالیت مجبور شد در هنگام بازداشت تمام مراکز خود را به جز بخش غذا تعطیل کند.

El Corte Inglés در مراحل خرید Deloitte و Santander Investing Banking را به عنوان مشاور خود در نظر گرفت ، در حالی که سانچز رومرو توسط Alantra مشاوره داده شد.

دایان اهل لیمریک ایرلند است و قبلاً در سویل زندگی می کرد. وی پس از فارغ التحصیلی در دوره کارشناسی ارشد روزنامه نگاری و روابط عمومی ، علاقه زیادی به رسانه های دیجیتال نشان داده است. او علاوه بر علاقه به اخبار ، از تحصیل در رشته روانشناسی انسان ، تمرین پیلاتس لذت می برد و جایگاهی نرم برای تاپاس دارد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *