نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

EIF و ABANCA با بهبود 220 میلیون یورویی بهبود SME ها در اسپانیا را افزایش می دهند

[ad_1]

کسب و کار
تصویر: Pixabay

تضمین EIF تا 154 میلیون یورو برای ABANCA برای جذب 220 میلیون یورو حمایت از SME های آسیب دیده از بحران Covid-19 در اسپانیا.

صندوق سرمایه گذاری اروپا (EIF) ، بخشی از گروه بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) و ABANCA برای حمایت از مرحله رشد و توسعه شرکت های کوچک و متوسط ​​اسپانیایی (SME) اسپانیا تحت تأثیر بحران اقتصادی ناشی از COVID ، متحد شده اند ، 19

EIF ضمانت نامحدود 154 میلیون یورویی را ارائه می دهد ABANKA، که به بانک اسپانیایی امکان می دهد نمونه کارهای 220 میلیون یورویی را برای SME های اسپانیایی برای کاهش پیامدهای اقتصادی همه گیر ایجاد کند. این توافق نامه توسط صندوق ضمانت اروپا (EGF) پشتیبانی می شود ، بخشی از بسته نجات 540 میلیارد یورویی اتحادیه اروپا که در پاسخ به تأثیرات اقتصادی همه گیر تایید شده است.

با تشکر از ضمانت EIF EIF ، ABANCA بودجه مطلوب تری را به SME ها و موقعیت های کوچک سرمایه متوسط ​​فعال در بخشهایی که به ویژه در معرض همه گیر Covid-19 قرار دارند ، ارائه می دهد و از بهبود آنها از کمبود نقدینگی و حفظ مشاغل در کشور پشتیبانی می کند. EIF تا 70 درصد از ریسک این وام های جدید را که توسط بانک اسپانیایی به SME ها اعطا می شود ، متحمل خواهد شد.

“من خوشحالم که با همکاری ABANCA تلاش می کنم تا 220 میلیون یورو بودجه برای مشاغل کوچک برای کاهش تأثیرات منفی اقتصادی همه گیر اسپانیا جمع کنم. کارآفرینان نگران تأثیر Covid-19 ، وضعیت نقدینگی و بقای SME ها هستند. “” آلن گدار ، مدیرعامل EIF گفت.

وی افزود: “گروه EIB صندوق تضمین اروپا را برای غلبه بر این محدودیت ها با بهبود دسترسی SME ها به منابع مالی با شرایط مطلوب برای تقویت رشد ، نوآوری و اشتغال در سراسر اروپا راه اندازی كرده است.”

“صندوق ضمانت اروپا نقدینگی مورد نیاز شرکت های کوچک و متوسط ​​را برای مقابله با شوک اقتصادی ناشی از Covid-19 تأمین می کند که 96٪ SME های اسپانیا را تحت تأثیر قرار می دهد. ما در مسیر درستی قرار داریم و به لطف شبکه گسترده واسطه هایمان ، تلاش می کنیم تا به بیشترین تعداد شرکت در اسپانیا و اروپا دسترسی پیدا کنیم. “

فرانسیسکو بوتاس راترا ، مدیرعامل ABANCA ، افزود: “اولویت ABANCA کمک به شرکت ها برای جبران اثرات همه گیری و ایجاد زمینه های رشد اقتصادی در آینده است. به همین دلیل ، ما در بسیج همه خطوط موجود برای مشتریان شرکتی خود ، که همیشه یک بخش کلیدی و استراتژیک برای شرکت ما و توسعه اقتصادی جامعه ما بوده اند ، بسیار فعال بوده ایم. توانایی ما در توسعه این هدف با موقعیت محکمی که در SME ها و شرکت ها داریم و با توجه به توانایی های ما پشتیبانی می شود. “

صندوق سرمایه گذاری اروپا بخشی از گروه بانک سرمایه گذاری اروپا است. صندوق ضمانت اروپا (EGF) توسط گروه EIB با کمک 27 کشور عضو اتحادیه اروپا برای حمایت از شرکتهایی که در بحران ناشی از Covid-19 مبارزه می کنند ، تأسیس شد. EGF بخشی از بسته اقدامات بهبودی است که توسط اتحادیه اروپا ارائه شده است تا در مجموع 540 میلیارد یورو برای حمایت از آسیب پذیرترین بخش های اقتصاد اتحادیه اروپا فراهم کند.


از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *