نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

EastEnder کیتی جارویس با اتهام آزار و اذیت نژادی روبرو است

[ad_1]

EastEnder کتی جارویس با اتهام آزار و اذیت نژادی روبرو است
EastEnder کتی جارویس به اتهام آزار و اذیت نژادی تخریب شده نژادی روبرو است اعتبار تصویر: Twitter @ Karl_Downey

EAST KATIE JARVIS به آزار و اذیت نژادپرستانه و تعرض متهم می شود

کتی جارویس ، ستاره سابق EastEnder ، که تا سال 2019 با مشکل هیلر اسلاتر بازی می کرد ، در آوریل سال جاری با جنجال جدی متهم به حمله روبرو شد ، زیرا او در ژوئیه گذشته در یک نزاع مست در اسکس با دوستانش گرفتار شد.

این ستاره 29 ساله در یک نزاع در یک بار در ساوتند شرکت کرد که در خیابان ریخته شد و تصاویر ویدئویی منتشر شده در اینترنت نشان می دهد EastEnder با گروه دیگری از زنان با نوشیدنی های پرتاب شده مبارزه می کند. یک شاهد در صحنه ادعا می کند که جارویس او را “لعنتی سیاه سیاه ***” صدا کرده است. این بازیگر زن به دو اتهام حمله و یک مورد آزار و اذیت نژادی و استفاده از کلمات یا رفتار تهدیدآمیز روبرو خواهد شد.

جارویس نقش پسر عموی کت اسلاتر را در صابون بی بی سی بازی کرد و شخصیت او با همسر کت به نام آلفی مون صاحب نوزادی شد که عاشق صابون دوست داشتنی شین ریچی بود.

ریچی وقتی در برنامه تلویزیونی پرطرفدار سال 2020 بازی کرد ، بار دیگر به تیتر خبرها رسید ، من یک چهره مشهور هستم … مرا از اینجا بیرون کن! این ستاره صابون نشان داد که وقتی شنید این سریال در یک قلعه ولز و نه در استرالیای آفتابی فیلمبرداری شده ، ناامید شد ، زیرا قفل کوید او را لاغر کرده بود و او نیاز به استراحت داشت.

“ما در ژانویه تماس گرفتیم و من موافقت کردم که این کار را انجام دهم زیرا آن بیستم بود. فرزندان من آنقدر بزرگ شده بودند که به استرالیا سفر کنند و می خواستند با مورچه و دسامبر دیدار کنند. ریچی قبل از فیلمبرداری گفت: “همه ما واقعاً هیجان زده بودیم.”

“و حالا من به معنای واقعی کلمه یک پوست کوتاه هستم. شما برای یک روز بارانی پس انداز می کنید اما انتظار ندارید که روز بارانی شش ماه طول بکشد. “

_______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار EastEnder اختصاص دادید متشکریم.کتی جارویس به اتهام آزار و اذیت نژادی روبرو است. برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.