نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Drone Drone در مفصل اسپانیایی بهبود می یابد

[ad_1]

هواپیمای بدون سرنشین دارویی در عملیات مشترک پلیس اسپانیا و فرانسه در آکساکیا بازیابی شد
این دارو در یک عملیات مشترک پلیس اسپانیا و فرانسه در آکساکیا کشف شد. اعتبار: پلیس ملی

در عملیات مشترک پلیس اسپانیا و فرانسه در آکساکیا یک داروی بدون سرنشین حرفه ای پیدا شد.

پلیس ملی اسپانیا با دستور تحقیقات اروپایی از سوی دادستان همکاری بین المللی مالاگا ، با پلیس ملی فرانسه همکاری می کند. با هم ، پلیس یک سازمان جنایتکار را که بخشی از آن در آکسارکیا ، اسپانیا مستقر است ، از بین برد. مأموران موفق شدند چهار نفر را به جرم قاچاق مواد مخدر دستگیر کنند و یک پهپاد خیره کننده با بازوی بال بیش از چهار متر دستگیر کنند.

این پهپاد برای انتقال مواد مخدر بین مراکش و اسپانیا طراحی شده است. برد پرواز این هواپیمای بدون سرنشین هفت ساعت خیره کننده است.

گفته می شود که این سازمان ماری جوانا و حشیش را در مراکش خریداری کرده و سپس برای توزیع آن را به صورت قاچاق وارد فرانسه کرده است. عملیات پلیس Piñas نام داشت و یک نفر در Almahar در مالاگا و سه نفر دیگر در فرانسه دستگیر شدند.

برای دستگیری این مرد در Almahar در مالاگا از یک دستور بازداشت اروپایی استفاده شد. چهار نفر به جرایم مرتبط با مواد مخدر محاکمه می شوند. همچنین ادعا می شود که آنها به یک سازمان جنایتکارانه تعلق دارند.

افسران پلیس هنگامی که یک هواپیمای بدون سرنشین حرفه ای را پیدا کردند ، در خانه ای که برای نگهداری در Almachar استفاده می شد ، جستجو کردند. طول این هواپیمای بدون سرنشین 4.35 متر است و می تواند به مدت هفت ساعت بدون توقف پرواز کند. این پهپاد توانایی انتقال مواد مخدر بین مراکش و اسپانیا را دارد و این پهپاد قبلاً توسط مقامات توقیف شده است.

تحقیقات در اوایل سال جاری و پس از مشخص شدن وجود این گروه جنایتکار آغاز شد. این باند در ساحل مالاگا مستقر شده و متشکل از شهروندان فرانسوی با اصالت مراکشی است ، همانطور که گزارش شده است ال کورئو


از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

الکس گلن خبرنگار بزرگترین روزنامه اسپانیایی زبان اسپانیا ، اخبار هفتگی یورو است. وی پیش از این به مدت 15 سال در NHS کار می کرد تا اینکه در سال 2018 به اسپانیا نقل مکان کرد. او عاشق سبک زندگی ، زبان و فرهنگ اسپانیایی است و چندین سال را صرف مطالعه اسپانیایی کرد تا اینکه برای کیفیت بهتر زندگی به اسپانیا نقل مکان کند. وی در کوههای آلمریا ، جایی که دوست دارد در جامعه ای روستایی که ترکیبی از مهاجران و اسپانیایی ها دارد ، پناه گرفته است. در اوقات فراغت ، او از پیاده روی ، خواندن و کاوش در منطقه ای که در آن زندگی می کند لذت می برد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *