نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

DGT کمپینی را برای نظارت بر رانندگان حواس پرت در مالاگا راه اندازی کرده است

[ad_1]

DGT کمپینی را برای نظارت بر رانندگان حواس پرت در مالاگا راه اندازی کرده است
DGT کمپین حواس پرتی را برای رانندگان حواس پرت در Malaga Credit: Pixabay راه اندازی می کند

DGT کمپینی را برای نظارت بر رانندگان حواس پرت در مالاگای اسپانیا راه اندازی کرده است.

اداره کل ترافیک (DGT) این کمپین را امروز پنجشنبه 16 سپتامبر آغاز کرد و تا 22 سپتامبر ادامه خواهد داشت. این کمپین بر نظارت بر رانندگان حواس پرت تمرکز خواهد کرد ، زیرا این عامل 32 درصد از تصادفاتی است که در آن استان کشته می شوند. این کمپین توسط گروه قاچاق مدنی گاردیا و نیروهای پلیس محلی متعدد شوراهای شهرداری مالاگا حمایت می شود.

در استان مالاگا در پایان سال 2020 ، 1.2 میلیون وسیله نقلیه سرسام آور در جاده ها وجود داشت. این کمپین جدید در جاده های شهری و بین شهری راه اندازی می شود.

خاویر ثالس ، نماینده دولت مالاگا امیدوار است که این کمپین تعداد تصادفات و مجروحان را کاهش دهد. ثلاث گفت: برای رانندگان مهم است که متوجه شوند حواس پرتی یکی از دشمنان اصلی جاده است و باعث تصادفات و فجایع خانوادگی می شود.

در استان مالاگا ، از ابتدای ژانویه تا پایان ژوئن سال جاری ، 405 مورد شگفت انگیز رخ داد که در آن تلفات جانی وجود داشت. در مجموع 130 مورد از این تصادفات باعث حواس پرتی رانندگان به عنوان عامل مثر در این امر شد.

در دیگر اخبار اسپانیایی ، سه نفر از هر چهار نفر در اسپانیا قبلاً به طور کامل واکسینه شده اند ویروس کرونا پاندمی.

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط وزارت بهداشت در روز چهارشنبه ، سه نفر از هر چهار نفر در اسپانیا قبلاً سکته مغزی یکی از واکسن های چند دوز یا یک دوز واکسن یانسن داشته اند.

تنها حدود 15 روز پیش ، هدف دولت از 70 درصد از افراد واکسینه شده محقق شد. وزیر بهداشت ، کارولینا داریوس ، گفت که این رقم “بسیار مهم” است.


با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *