نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Capitol Riots Career سرقت لپ تاپ Pelosi به فروش روسیه “ناپدید می شود”

[ad_1]

مسئول شورش کاپیتول متهم به تلاش برای
یک کارمند مراقبت از شورشهای کاپیتول متهم به تلاش برای “سرقت لپ تاپ پلوسی و فروش آن به روسیه” است. تصویر: توییتر

یک کارمند مراقبت از شورشیان کاپیتول متهم به تلاش برای “سرقت لپ تاپ پلوسی و فروش آن به روسیه” است.

سرایدار متهم به شورش های کاپیتول متهم شده است که قصد داشته لپ تاپ رئیس مجلس پارلمان نانسی پلوسی را برای فروش به روسیه بدزدد.

رایلی جون ویلیامز ، 22 ساله ، از هریسبورگ ، پنسیلوانیا ، به دلیل سرقت لپ تاپ از یک شریک سابق که وی را با FBI شناسایی کرده است ، به دنبال تصاویر خانم ویلیامز در ساختمان پایتخت متهم شده است. در این بیانیه آمده است که شریک سابق ادعا شده “گفت ویلیامز قصد داشت دستگاه رایانه ای را برای یکی از دوستانش در روسیه ارسال کند ، وی سپس قصد داشت دستگاه را به SVR ، سرویس اطلاعاتی خارجی روسیه بفروشد.”

وی همچنین ادعا می کند که فیلم هایی از خانم ویلیامز را که هارد دیسک یا لپ تاپ خانم پلوسی را می گیرد ، دیده است ، اگرچه هیچ تأیید رسمی مبنی بر برداشته شدن هر دو دستگاه از دفتر در هنگام شورش وجود ندارد.

شریک سابق گفت که علی رغم قصد ادعای خانم ویلیامز برای ارسال این وسیله برای یکی از دوستانش در روسیه ، که سپس آن را به سرویس اطلاعاتی خارجی روسیه می فروشد ، این طرح ادعا شده به بیراهه رفت و ادعا کرد که وی هنوز رایانه را در اختیار دارد یا آن را نابود کرده است. سپس.

ناپدید شد

طبق پلیس محلی هریسبورگ ، مادر ویلیامز گفت ویلیامز چمدان خود را بسته و خانه خود را ترک کرد و به مادرش گفت که برای چند هفته دیگر نخواهد رفت. ویلیامز هیچ اطلاعاتی در مورد هدفش به مادرش نداد. تحقیقات در مورد محل نگهداری رایلی جون ویلیامز و لپ تاپ مفقود شده همچنان ادامه دارد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخذ کردید متشکریم. FBI در حال تحقیق درباره یک افسر ضد شورش در کاپیتول است که سعی در “سرقت لپ تاپ پلوسی و فروش آن به روسیه” است. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *