نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Apple Previews عمده بروزرسانی های جدید iOS15

[ad_1]

به روزرسانی جدید اعلان ها اولویت بندی موارد مهم را آسان می کند. تصویر: سیب

اپل به روزرسانی های عمده iOS15 را بررسی کرده است. انتظار می رود به روزرسانی ها در ماه سپتامبر ، هنگام عرضه مدل های جدید ، در دسترس باشد.

به روزرسانی عمده با “ویژگی های قدرتمند” باعث طبیعی تر شدن مکالمات با FaceTime می شود ، SharePlay را برای تجربیات مشترک ، روش های جدید برای مدیریت اعلان ها و “هوش بیشتر” برای عکس ها و جستجوی دسترسی سریع به اطلاعات معرفی می کند.

نقشه های اپل همچنین با نقشه های تمام صفحه و نمایش داده های گرافیکی دیگر ، نقشه های جدید طراحی و آب و هوا دوباره طراحی می شود ، Wallet پشتیبانی از کلیدهای خانه و کارت های شناسایی را اضافه می کند ، و وب گردی با Safari با یک طراحی روبان جدید ساده می شود. .

کریگ فدری گفت: “برای بسیاری از مشتریان ، آیفون ضروری شده است و امسال ما حتی روش های بیشتری برای بهبود زندگی روزمره خود ایجاد کرده ایم.” در اپل معاون ارشد مهندسی نرم افزار.

“IOS 15 به کاربران کمک می کند ضمن به اشتراک گذاشتن تجربیات در زمان واقعی ، در ارتباط باشند ، ابزارهای جدیدی را برای کمک به کاهش حواس پرتی و تمرکز فراهم می کند ، از هوش برای بهبود تجربه عکس استفاده می کند و با ارتقا huge گسترده نقشه ها ، روش های جدیدی را برای کاوش در جهان ارائه می دهد. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا مشتریان آن را تجربه کنند. “

اعلان ها برای تعمیرات اساسی ، افزودن عکس از مخاطبین برای افراد و آیکون های بزرگتر برای برنامه ها است که شناسایی آنها را حتی آسان تر می کند. برای کمک به کاهش حواس پرتی ، خلاصه جدیدی از اعلان ها ، اعلان های تحویل بحرانی را در زمان مناسب تری مانند صبح و عصر جمع آوری می کند.

با استفاده از هوش دستگاه ، اعلان ها در اولویت قرار می گیرند ، مهمترین اعلان ها به بالا و براساس تعامل کاربر با برنامه ها افزایش می یابد. پیام های فوری بلافاصله تحویل داده می شوند ، بنابراین ارتباطات مهم در خلاصه گنجانده نمی شوند و به روزرسانی تعلیق برنامه یا پیام پیام را برای ساعت یا روز آینده راحت تر می کند.


از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *