نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

AP-7 را به صورت رایگان امتیاز می دهد

[ad_1]

AP-7 را به صورت رایگان امتیاز می دهد
ساخت و ساز: شهرداران Arcadi España ، Gloria Calera و Marina Alta اعتبار عکس: GVA.es

یک سال می شود که دولت مرکزی عوارضی را برای بزرگراه AP-7 که توسط Aumar صاحب امتیاز اداره می شود ، افزایش داده است.

آرکادیای اسپانیا ، رئیس بخش تحرک جنرالیتات ، گفت: “این باعث می شود مردم والنسیا همان مناطق دیگر را با بزرگراه های رایگان در یک پایه قرار دهند.”

اسپانیا هنگام ذکر نتایج اولین سال آزاد گفت ، با پس انداز 300 میلیون یورویی ، این امر به رقابت پذیری شرکت های منطقه والنسیا کمک کرده است.

صدراعظم گفت ، این اقدام همچنین مسافرت را برای مسافران امن تر و ارزان تر می کند ، در حالی که شرکت های حمل و نقل برای هر وسیله نقلیه بین 2000 تا 2500 یورو پس انداز می کنند.

اسپانیا گفت که برخلاف سایر مناطق خودمختار ، مردم منطقه سالها مجبور به پرداخت عوارض بودند ، در حالی که با نمایندگان دولت مرکزی گلوریا کالرا همراه با شهرداران دنیای ، جاوه ، اوندارا ، گاتا و پدرگر همراه بود.

آنها تا یک سال پیش در محل باجه های عوارض اوندارا ایستاده بودند و اکنون فقط یک جاده باز وجود دارد.

از طرف دیگر ، 30،843 وسیله نقلیه – 2380 کامیون و 28483 دستگاه دیگر – اکنون از AP-7 بین والنسیا و آلیکانته استفاده می کنند ، در مقایسه با 24346 دستگاه قبلی.

اگرچه افزایش قابل توجهی دارد ، اما این امر باعث احتباس ترافیک به ویژه در ورودی ها و خروجی ها نشده است ، که بسیاری از شهرداری ها از آن ترسیده و پیش بینی کرده اند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار ، Free AP-7 Results صرف کردید ، متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *