نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

4 دلیل افزایش محبوبیت در سال 2021

[ad_1]

شیدایی بیت کوین: 4 دلیل برای افزایش محبوبیت در سال 2021

در دهه گذشته بیت کوین رشد نجومی داشته است. قیمت دارد مدام بپر در طول سال گذشته سپس بسیاری از سازندگان سکه و سرمایه گذاران بالقوه درگیر این عمل می شوند. حتی حدس و گمان با وجود دارد بیت کوین احتمالاً با طلا رقابت می کند.

از زمان تأسیس آن در سال 2009 ، ارز دیجیتال توسط طرفداران به عنوان انتشار مختل کننده بازار مورد ستایش قرار گرفت. اگرچه توسط منتقدان شیطان پرست شده و آن را به عنوان یک پروژه آنارشیستی برای سرنگونی سرمایه داری مدرن تاسیس کرده اند ، حتی برخی از این کار حتی تا آنجا پیش می روند که آن را “تقلب قرن” می نامند.

مهم نیست که کدام کشور درست باشد ، یک چیز مسلم است: افزایش محبوبیت بیت کوین. اما دقیقاً چه چیزی این رشد را تحریک می کند؟ 4 دلیل اصلی وجود دارد که چرا بیت کوین در حال حاضر موضوع مهمی است:

پناهگاه امن در برابر افزایش تورم.

شاید دلیل اصلی محبوبیت سریع بیت کوین افزایش تورم باشد. این یک واقعیت کاملاً شناخته شده است که ارزهای فیات در معرض تورم قرار دارند که تهدید به کاهش ارزش می شوند.

به عنوان مثال ، در ایالات متحده ، متوسط ​​تورم هر ساله 2٪ است ، اما هزینه های محرک اخیر برای تغییر قابل توجه نرخ تورم و در نتیجه کاهش قدرت خرید دلار آماده شده است. سقوط اجتناب ناپذیر ارزش دلار و افزایش تورم بسیاری از مردم را نگران کرده است.

بنابراین ، برای محافظت در برابر این تورم در حال افزایش ، بسیاری از مردم دلار را ترک کردند و به دارایی پناه بردند که در طول تاریخ ارزش خود را حفظ کرده و ارزش آن را داشته اند. این دارایی ها ، که ثابت شده است یک مکان امن برای مردم است ، شامل فلزات گرانبها ، سهام و حتی اخیراً بیت کوین است.

بیت کوین از قوانین تورم برخوردار نیست و به خوبی شناخته شده است در برابر تورم مقاوم هستند. طراحی آن شامل محدودیتی در تعداد بیت کوین هایی است که می توانند همیشه وجود داشته باشند ، با محدودیت 21 میلیون. این در واقع یک تصمیم آگاهانه بود که توسط Satoshi Nakamoto ، شخص ناشناسی مسئول ایجاد بیت کوین اتخاذ شد.

این محدودیت 21 میلیونی بیت کوین را در برابر تورم مقاوم می کند ، که به آن امکان می دهد ارزش خود را حفظ کند و به آن ارز بیشتری نسبت به ارزهای سنتی می دهد. این محدودیت همچنین نشان می دهد که هرچه افراد بیشتر آن را خریداری و استفاده کنند ، زیرا هرچه کمیاب شود ، ارزش آن بیشتر می شود.

فرزندخواندگی به عنوان وسیله پرداخت.

یکی دیگر از عوامل غیر قابل بحث در ایجاد سر و صدای بیت کوین ، مقبولیت فزاینده آن به عنوان روش پرداخت است.

پی پال در ماه اکتبر اعلام شد که 346 میلیون کاربر فعال آن اکنون این امکان را دارند که بتوانند با استفاده از حسابهای Paypal خود بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال را خریداری ، نگهداری و بفروشند. نه تنها این ، بلکه از آنجا که برنامه Venmo بسیار محبوب نیز متعلق به پی پال است ، انتظار می رود که این تعهدات را در سال 2021 نیز انجام دهد.

در نتیجه این خبر ، قیمت بیت کوین بلافاصله جهش کرد. همچنین ، PayPal بیش از 20 میلیون بازرگان فعال دارد که همچنین قادر خواهند بود ارز دیجیتال را بپذیرند و افراد بیشتری را به جستجوی بیت کوین اکسپرس در خارج از کشور ترغیب می کند. سایر شرکت های پرداخت مانند Square و CashApp نیز شروع به پذیرش ارزهای رمزپایه کرده اند که باعث شده مخاطبان بیت کوین بسیار گسترده تر و بیشتری داشته باشند.

مشارکت سرمایه گذاران نهادی.

روندی آغاز شده است که در آن شرکتهای تجاری عمومی شروع به تبدیل پول به خزانه خود به بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش پایدارتر می کنند. این یک نمونه قابل توجه است میکرو استراتژی، یک شرکت تجارتی تجاری است که حدود 425 میلیون دلار به بیت کوین تبدیل می کند. طولی نکشید که Square ، یک شرکت پرداخت کننده 50 میلیون دلار خرید کرد.

در چند ماه گذشته ، تعدادی از شرکت ها و سرمایه گذاران مشهور از این روش پیروی کرده اند. در نتیجه اطمینان این شرکت ها به بیت کوین ، بسیاری از سرمایه گذاران نیاز به ادامه این روند احساس کردند.

افزایش برنامه های معاملاتی.

یکی دیگر از دلایل مهم محبوبیت روزافزون بیت کوین ، در دسترس بودن برنامه های تجاری است. چنین برنامه ها و سیستم هایی از الگوریتم های هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین (ML) برای بهره گیری از رونق رمزنگاری ناشی از تغییر دینامیک و بی ثباتی فضای رمزنگاری استفاده می کنند.

یکی از این نمونه ها Bitcoin Storm است که از فناوری های پیشرفته ای استفاده می کند که از طریق آن ربات می تواند با حاشیه سود بالا تجارت کند. در واقع ، این امر می تواند به شما کمک کند تا منفعلانه دلار زیادی بدست آورید ، بسته به اینکه شرایط بازار مطلوب است. اینجاست صفحه ثبت طوفان بیت کوین، اگر علاقه مند هستید.

چنین برنامه هایی ثابت می شود که یک مکان امن برای سرمایه گذاران رمزنگاری تازه کار است. حتی سرمایه گذاران باتجربه نیز می توانند از گزینه های معاملاتی خودکار برای ایجاد سر و صدای جانبی استفاده کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *