نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک کارگر ساختمانی در والنسیا بر اثر سقوط از داربست جان خود را از دست داد

[ad_1]

یک کارگر ساختمانی در والنسیا بر اثر سقوط از داربست جان خود را از دست داد
یک کارگر ساختمانی در والنسیا بر اثر سقوط از داربست جان خود را از دست داد. تصویر: ویکی پدیا

ساخت و ساز یک کارگر در والنسیا پس از سقوط از پنج طبقه داربست می میرد

یک کارگر 43 ساله ساختمانی جمعه بیست و یکم در هنگام سقوط از داربست در طبقه پنجم ساختمانی که در Rue Cuenca در والنسیا مشغول کار است ، سقوط کرد.

بر اساس گزارش پلیس ، طبق اعلام منابع مرکز اطلاع رسانی و هماهنگی اضطراری (CICU) ، در حادثه ای که در ساعت 9.50 صبح رخ داد ، کارگر متوفی به درستی از کلاه ایمنی و محافظ استفاده می کرد.

CICU با تماس تلفنی اعلام كرد كه یك كارگر ساختمانی از طبقه پنجم ساختمان شهر سقوط كرده و بلافاصله خدمات اورژانس را به محل اعزام كرده است ، از جمله آمبولانس سرویس فوریت های پزشكی (SAMU) ، همانطور كه ​​گزارش شده است lasprovincias.es.

به محض ورود به صحنه ، کارمندان بهداشت نتوانستند به مرد کمک کنند و مرگ وی تأیید شد و اکنون پلیس ملی مسئولیت تحقیقات را برای تعیین شرایط سقوط این مرد به عهده گرفت.

در همین حال ، تیمی از کارشناسان پزشکی قانونی برای انجام آزمایش فراخوانده شدند ، در حالی که افسران تیم قتل بازرسی های مناسب را در محل کار انجام دادند و اظهارات کارگران این مرد را گرفتند.

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *