نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک نوجوان به جرم تعرض به دوست پسر خود در مالاگا دستگیر شد

[ad_1]

یک نوجوان به جرم تعرض به یک دوست پسر پسر دستگیر شد
اعتبار: بیل آکسفورد / Unsplash

یک دختر 16 ساله به دلیل برخورد با یکی از دوستان و تصادف با اتومبیل خود در مالاگا دستگیر شد.

ساکنان منطقه پس از مشاجره دختر با دوست پسرش ، فریاد کشیدن بر او ، برخورد اشیا and و هل دادن او در منطقه بین کارتره د کادیز و لا لوز در شهر مالاگا ، با پلیس تماس گرفتند.

بر اساس گزارشی در روزنامه محلی اسپانیا Diario Sur ، هنگام ورود پلیس محلی ، این دختر هنوز در حال توهین به همسر خود بود و او را راهنمایی می کرد در حالی که او بی حرکت و دستانش را در جیب خود ایستاده بود. او همچنین با مشت به سینه او فشار داد و هل داد و گفت که “مسئول” است.

یک شاهد توضیح داد که دختر همچنین به یک ماشین برخورد کرده است که پلیس متوجه شده است که خراشیده شده و به فلز آسیب زده است. در صورتي كه بخواهد شكايت كند مالك از آن مطلع مي شود.

حداقل سه شاهد به شهادت رسیدند تا با شهادت دادن از قربانی حمایت کنند پلیس محلی فیلم های مربوط به این حمله ، که آنها از ویندوز خود بر روی تلفن های همراه خود ضبط کرده اند.

قربانی کبودی و خراشیدگی در گردن خود داشت و همچنین آسیب دیدگی دیگری نیز داشت. وی گفت که این اولین باری نیست که توسط دوست دخترش مورد حمله قرار می گیرد ، اما هرگز آن را گزارش نکرده است. این دختر به خشونت خانگی متهم شده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “نوجوانی که به دلیل حمله به یک دوست پسر در مالاگا دستگیر شد” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *