نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک مطالعه اسرائیلی نشان می دهد که افزایش دوز باعث افزایش محافظت در برابر شدید می شود

[ad_1]

یک مطالعه اسرائیلی نشان می دهد که افزایش دوز ، حفاظت در برابر کووید شدید را تا شش برابر افزایش می دهد
یک مطالعه اسرائیلی نشان می دهد که افزایش دوز ، حفاظت در برابر کووید شدید را تا شش برابر افزایش می دهد

یک مطالعه اسرائیلی نشان می دهد که افزایش دوز ، محافظت مردم در برابر کووید شدید را تا شش برابر افزایش می دهد.

اطلاعات اولیه اسرائیل نشان می دهد که تقویت کننده واکسن کووید -19 شرکت Pfizer Inc. ممکن است ایمنی را در افراد 60 ساله و بالاتر به میزان قابل توجهی افزایش دهد ، زیرا ایالات متحده و سایر کشورها دوزهای بیشتری را برای افزایش حفاظت در برابر نوع بسیار مسری دلتا برنامه ریزی می کنند.

محققان در بریتانیا در حال بررسی این موضوع هستند که آیا دوزهای کوچکتر واکسن کووید می تواند به عنوان بخشی از برنامه های تقویت کننده مورد استفاده قرار گیرد ، در حالی که امیدواریم این رویکرد بتواند عرضه سکته های مغزی را در سراسر جهان افزایش دهد.

استفاده از به اصطلاح “دوزهای جزئی” به عنوان راهی برای اطمینان از این که ذخایر گرانبها می توانند تا آنجا که ممکن است افراد را در نقاطی که کمبود وجود دارد ایمن سازی کنند ، در حالی که سطح بالایی از حفاظت در برابر ویروس را ایجاد می کند.

اسرائیل یکی از اولین کشورهایی بود که در اواخر ماه گذشته اجازه استفاده از دوز سوم Pfizer را برای بزرگسالانی که با دو تزریق توصیه شده کاملاً واکسینه شده بودند ، داد.

بر اساس یک مطالعه مشاهده ای توسط دومین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اسرائیل ، سرویس های بهداشتی مکابی ، افزایش خطر ابتلا به عفونت در گروه سنی بالای 60 سال 86 درصد و در برابر عفونت شدید 92 درصد کاهش می یابد.

هم Pfizer و هم Moderna Inc. آنها می گویند تحقیقات خودشان نشان می دهد که یک شلیک تقویت کننده باعث افزایش دفاع می شود. یافته های مکابی بر اساس داده های واقعی یک گروه نسبتاً بزرگ است که می تواند به اطلاع سایر کشورها که استراتژی های توزیع واکسن خود را برنامه ریزی کرده اند ، کمک کند.

دولت بایدن روز چهارشنبه (18 اوت) گفت که در حال آماده سازی برای ارائه واکسن های تقویت کننده از هفته 20 سپتامبر است. مقامات بهداشتی ایالات متحده می گویند افراد 65 ساله و بالاتر و افرادی که در مراکز درمانی مزمن هستند در ابتدا مورد انتظار بودند. این برنامه در نهایت به بیش از 155 میلیون نفر در کشور می رسد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، لطفاً مطمئن شوید به وب سایت یورو ویکلی نیوز (اخبار هفته ای یورو) برای همه اخبار محلی و بین المللی خود مراجعه کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *