نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک لحظه تاریخی برای بسکتبال ، بکی هامون مربی بازی در NBA بود

[ad_1]

یک لحظه تاریخی برای بسکتبال ، زیرا بکی هامون مربی یک بازی NBA بود
اعتبار: سان آنتونیو اسپرز – توییتر

هنگامی که گرگ پوپوویچ ، مربی سان آنتونیو اسپرز در یک چهارم دوم بازی با لس آنجلس لیکرز اخراج شد ، بکی هامون به عنوان اولین سرمربی زن در تاریخ ثبت شد.

او هیئت مدیره را به هامون 43 ساله تحویل داد ، که اگرچه قصدش را نداشت اما به تاریخ پیوست.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. این لحظه مهمی است. “بکی هامون پس از شکست تیمش (107-121) گفت.

“این شغل من است. من باید آنجا بروم ، متمرکز بمانم و مطمئن شوم که به بازیکنانم کمک می کنم. “

بکی هامان قبلاً کارگردانی کرده بود خار بازی ، اما همیشه به صورت مسابقات دوستانه یا مسابقات لیگ تابستان.

بزرگترین رقیب او در شب اولین انتظار غیر منتظره اش ، لبران جیمز ، مربی فی البداهه اسپرز را تشویق کرد. “او باید مسئولیت را بپذیرد ، کار خود ، استعداد و عشق خود را به این ورزش نشان دهد. او علاقه زیادی به این ورزش دارد. به او تبریک می گویم و به لیگ ما تبریک می گویم. “

بازیکن سابق لیکرز ، پائو گاسول اسپانیایی که بخشهایی از چند فصل اخیر را با “اسپرز” سپری کرده است ، همچنین در توییت تبریک خود را به جامون نوشت.

او قبلاً در سال 2014 به تاریخ پیوست ، وقتی “اسپرز” او را به عنوان مربی تمام وقت استخدام کرد. از آن زمان ، او در صفوف صعود کرد ، و در حاشیه در سال 2018 به پوپوویچ پیوست.

هامون یک محافظ All Star در WNBA بود و 16 فصل در نیویورک لیبرتی و ستاره های آنتونیو و همچنین در خارج از کشور بازی کرد. او بعد از آسیب دیدگی زانو شروع به فکر تغییر شغل کرد. در سال 2018 ، او برای مصاحبه با سرمربی میلواکی باکس دعوت شد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار ، یک لحظه بسکتبال تاریخی در حالی که بکی هامون مربی NBA است ، متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *