نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک قایق در نزدیکی ساحل قلعه بیل-بیل در بنالمدنا می سوزد

[ad_1]

یک قایق در نزدیکی ساحل قلعه بیل-بیل در بنالمدنا می سوزد
یک قایق در نزدیکی ساحل قلعه بیل-بیل در بنالمدنا در حال سوختن است. تصویر: wikimedia

BOAT فقط 400 متر از ساحل قلعه بیل-بیل در بنالمدنا می سوزد

112 سرویس اورژانس اندلس گفت که یک قایق صبح روز دوشنبه (28 ژوئن) ، فقط 400 متر از ساحل اصلی مقابل قلعه بیل-بیل ، واقع در جاده اصلی ساحل تفریحی معروف بنالمدنا در انگلیس ، در استان آتش گرفت. مالاگا

طبق 112 ، آنها ساعت 9.45 صبح بامداد دوشنبه از کارمندان شهر تماس گرفتند خدمات ملکی گاردیا دریایی اعلام كردند كه آنها تازه مشاهده كرده اند كه قایقی به سمت بندر بنالمدنا در حال حركت است و ابرهای زیادی از دود از بدنش می ریزد و آنها بلافاصله كشتی های خود را برای ارائه كمك به محل حادثه دعوت كردند.

گفته می شود این قایق تفریحی بوده است فایبرگلاس یک شناور به طول حدود هشت تا ده متر ، که از آن دو عضو خدمه دیده می شوند که در حال سوختن به آب برای فرار از آتش سوزی در هنگام سوختن قایق ، کاملاً در شعله های آتش فرو رفته است.

دو مرد 39 و 50 ساله توسط مأموران خدمات کشوری گاردیا از آب نجات یافتند ، پس از مصیبت هیچ یک از آنها به مراقبت پزشکی نیاز نداشتند ، اما قایق آنها در حین حادثه کاملاً ناپایدار شد ، زیرا قایق آتش نشانی از بندر نزدیک بنالمدنا وارد شد بلافاصله در صحنه ، اما قادر به نجات قایق در حال سوختن نیست زیرا آتش قبلاً آن را نابود کرده بود ، همانطور که گزارش شده است malagahoy.es.

___________________________________________________________

از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *