نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک زن مسن در اردوگاه مرگ نازی ها با روند کاری روبرو می شود

[ad_1]

یک زن مسن با روند کار در اردوگاه مرگ نازی ها روبرو است
این زن در اردوگاه Stuffhoff در لهستان منشی بود ، جایی که 65000 نفر کشته شدند – منبع تصویر: ویکی مدیا

یک زن مسن آلمانی به اتهام همدستی در قتل هزاران نفر هنگام کار در یک اردوگاه مرگ نازی ها در طول جنگ جهانی دوم محاکمه خواهد شد.

دادستان های آلمان ، زن 95 ساله را در زمان منشی گری در آلمان نازی به همدستی در 10 هزار قتل متهم کرد اردوگاه کار اجباری اشتوتوف.

گفته می شود این زن که در رسانه های آلمان با نام Irmgard F شناخته می شود ، در یک خانه سالمندان در شمال هامبورگ زندگی می کرده و در طول جنگ جهانی دوم در اشتوتگارت کار می کرده است. این اردوگاه در گدانسک لهستان – در آن زمان شهر دانزیگ آلمان – واقع شده است و بیش از 65000 کشته بین سال 1939 و آزادی آن دیده شده است.

به گفته دادستان ، این زن “متهم به كمك به مسئولان اردوگاه در كشتار سیستماتیک زندانیان یهودی ، چریك های لهستانی و اسیران جنگی روسی شوروی در مقام استنوگرافی و منشی فرمانده قرارگاه شده است.”

یک پرونده پیچیده علیه این زن تشکیل شده است ، از جمله شهادت بازماندگان اردوگاه که اکنون در ایالات متحده و اسرائیل زندگی می کنند. وی آخرین حکم سابق نازی است که به جرم مشارکت در نسل کشی در گذشته محاکمه شد ، پس از آنکه جان دمیانیوک ، نگهبان اردوگاه مرگ در سال 2011 ، در آلمان محکوم شد. دیگر افرادی که به جرم جنایات تاریخی خود محاکمه می شوند ، حسابداری است که در آشویتس کار می کرده و دیگری است که به عنوان نگهبان در همان اردوگاه لهستان کار می کند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “یک پیرزن با آزمایش کار در اردوگاه مرگ نازی روبرو است” متشکریم. برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.

مقاله قبلیمراسم خاکسپاری “آرام” برنامه خانوادگی کاپیتان سر تام مور
مقاله بعدیخواستار گنجاندن راهرو راه آهن Costa del Sol در صندوق های Covid اروپا است

اویسین سوئینی

اویسین نویسنده ایرلندی است که در سویل ، پایتخت آفتابی اندلس ، مستقر است. وی پس از شروع کار خود به عنوان یک کتابفروش ، به روزنامه نگاری روی آورد و دندان های خود را به عنوان خبرنگار یکی از بزرگترین وب سایت های خبری ایرلند قطع کرد. از زمان پیوستن به اخبار هفتگی یورو در ماه نوامبر ، او از پوشش اخبار اخیر از سویل ، اسپانیا و فراتر از آن لذت برد – با علایق ویژه در زمینه جرم ، امنیت سایبری و سیاست های اروپا. هر کسی که می تواند نام خود را تلفظ کند ابتدا یک cervez رایگان دریافت می کند …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *