نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک دختر مکزیکی برای کمک به پدربزرگ رنج دیده خود مو می فروشد

[ad_1]

یک دختر مکزیکی برای کمک به پدربزرگ رنج دیده کوید مو می فروشد
اعتبار: فیس بوک

یک دختر 16 ساله مکزیکی برای نجات جان پدربزرگش که به بیماری Covid-19 مبتلا است موهای خود را فروخت.

به گزارش رسانه های محلی ، زن جوان که در تولوکا مکزیک زندگی می کند اذعان دارد که اگرچه دوست دارد موهای بلند بپوشد اما ترجیح می دهد “از موی 68 ساله خود” موهای خود را از دست بدهد.

او 73 سانتیمتر موی خود را از طریق شبکه های اجتماعی فروخت و امیدوار بود که یک مخزن اکسیژن برای او بخرد که در غیر اینصورت خانواده اش توانایی پرداخت آن را نداشتند.

“ما باید اکسیژن بگیریم ، من دیدم که بزرگترهای خانواده من نگران بودند زیرا گران بود ، همه آنها پول جمع می کردند. بنابراین از خواهرم پرسیدم که آیا می خواهد برای بارگذاری عکس بگیرد فیس بوک و من موهایم را می فروشم ، ”می گوید آنا پائولا.

او کمی بیش از 100 یورو دریافت کرد که برای پرداخت هزینه مخزن اکسیژن به عمه اش داد.

با این حال ، این کافی نیست ، زیرا حتی یک سیلندر اکسیژن کوچک بیش از دو برابر مقدار جمع آوری شده هزینه می کند و تقریباً 24 ساعت طول می کشد ، بنابراین آنها به یک “غلظت اکسیژن و یک سیلندر با ظرفیت بیشتر” نیاز دارند.

آنا پائولا رومرو در دبیرستان در گوادالاخارا تحصیل می کند ، اما دو ماه است که با پدربزرگ و مادربزرگش در تولوکا زندگی می کند. وی همچنین مانند هشت نفر از بستگان دیگر نیز ویروس کرونا دارد ، زیرا عمویش اولین کسی بود که به این بیماری آلوده شد. آنها پس از اینکه مجبور به صرف اکسیژن ، دارو و مراقبت های پزشکی ویژه شده اند ، در حال حاضر بدهکار هستند.

حس چشایی او از بین رفته است ، اما او می گوید که مجبور به خوردن غذا است هرچند که این کار را دوست ندارد ، بنابراین می تواند برای مراقبت از سایر اقوام قوی باقی بماند.

وی همچنین به مطبوعات مکزیک گفت که پدربزرگش نمی خواست به بیمارستان برود زیرا می خواست با همسرش جنگ کند. ظاهرا او یک فرد سرگرم کننده است که عاشق رقصیدن است و همیشه دیگران را به انجام این کار در مهمانی ها تشویق کرده است ، حتی اگر خجالتی باشند. اکنون ، آنا پائولا می گوید ، او نمی تواند صبر کند تا دوباره با او برقصد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم “دختر مکزیکی برای کمک به پدربزرگ رنج دیده خود مو می فروشد”. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.