نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک خدمه بر اثر سقوط از نفتکش در خلیج Algeciras جان خود را از دست داد

[ad_1]

یک خدمه بر اثر سقوط از نفتکش در خلیج Algeciras جان خود را از دست داد
یک خدمه بر اثر سقوط از نفتکش در خلیج Algeciras جان خود را از دست داد. تصویر: wikimedia

یک خدمه بر اثر سقوط یک تانکر نفت در آب در خلیج Algeciras جان خود را از دست داد

سالوامنتو ماریتیمو از مرگ فردی امروز صبح سه شنبه 4 خبر داد که از یک تانکر حمل نفت در خلیج الجسیراس به آب سقوط کرد.

این حادثه حوالی ساعت 2 بامداد اتفاق افتاد که خدمه نفتکش زیر نفتکش مالتا “بوردیرا” در خارج از لنگر بندر الجسیراس تغییر شیفت دادند و یکی از سه نفر که به ساحل آمدند به دریا سقوط کرد و در نردبان داخل آب گیر کرد. .

در بیانیه ای از مرکز کنترل Algeciras آمده است که آنها از کشتی خدماتی پیکاسو I با آنها تماس گرفته اند مبنی بر اینکه یک نفر با کشتی سالوامار دنبولا و لوز د مار کمکی از تانکر نفتی بوردیرا به داخل آب افتاده است “هر دو در صحنه بسیج شده اند .

خلبان Getares از بندر Algeciras نیز مستقر بود و كشتی بود كه سرانجام مرد را نجات داد ، در حالی كه یكی از خدمه او به آب می پرید تا مرد – كه هنوز هوشیار بود اما با علائم هیپوترمی – از نردبان آزاد شود. ، او را به بندر سالادیلو رساند و از آنجا به بیمارستان Punta Europa در Algeciras منتقل شد و در آنجا متأسفانه درگذشت.

مقامات مربوطه تحقیق در مورد شرایط مرگ مرد را آغاز کرده اند ، در حالی که مخزن برای بازرسی در Algeciras ذخیره شده است ، همانطور که گزارش شده است sevilla.abc.es.

اخبار هفتگی یورو در حال اجرای یک کمپین برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *