نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک توله سگ کوچک بی خانمان پوشیده از قیر داغ

[ad_1]

یک توله سگ کوچک بی خانمان پوشیده از قیر داغ
EWN تصویر توله سگ

توله سگ ولگرد پس از پوشیده شدن از تار داغ ، در رنج و عذاب مانده است

توله سگ کوچکی خونریزی داشت و قادر به راه رفتن نبود تا اینکه راهزنان بدن کوچکش را با قیر داغ در حال جوش پوشاندند ، که تصور می شود از یک ساختمان مجاور کشیده شده است. این ماده داغ باعث شد تا پوست او تاول بزند و همچنین بخارهای سمی را استشمام کند ، که به او منجر به ذات الریه می شود.

توله سگ مورد شکنجه در دسامبر در رومانی پیدا شد و یک پناهگاه حیوانات در آنجا از او مراقبت می کند. پناهگاه حیوانات Mayflower در Doncaster در حال حاضر بودجه ای را برای کمک به مراقبت از توله سگ جمع می کند و او را در اواخر ژانویه به انگلیس می برد تا به محض خوب شدن ، در آنجا مستقر شود.

سخنگوی گفت: “در این مورد ، جوشیدن قطران” عمدا “روی این توله سگ پرتاب شد ، ما معتقدیم که توسط سایت های ساختمانی مجاور به دست آمده است. قیر به پوست و پوست او چسبیده و باعث درد شدید و عدم توانایی حرکت می شود.

“تار در حال جوش بخارهای سمی ایجاد کرده است که او استنشاق کرده و ریه های کوچک خود را تحت تأثیر قرار داده است. مانند استنشاق دود ، نیاز به درمان ذات الریه دارد.

“این نیاز به مقدار زیادی استحمام با روان کننده های خاص دارد تا تار را با دقت از بین ببرید بدون اینکه آسیب بیشتری به پوست آن وارد شود. وی برای مدتی به درمان طولانی مدت پنومونی ، غذای خوب و مراقبت های بعدی نیاز خواهد داشت.

“معالجه وی آغاز شده است و او پاسخ خوبی می دهد. ما اعتقاد داریم که او عقب نشینی خواهد کرد و این پسر شیرین با وجود درد و بیرحمی که متحمل شده هنوز دم خود را تکان می دهد. “

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “کمی توله سگ ولگرد پوشیده از قیر داغ” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *