نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک برنامه واکسیناسیون در انگلیس تقویت شده است

[ad_1]

یک برنامه واکسیناسیون در انگلیس مشوق دریافت کرده است
یک برنامه واکسیناسیون در انگلیس تقویت شده است. تصویر: Pixabay

بر اساس گزارش ها ، برنامه واکسیناسیون در انگلیس افزایش یافته است زیرا AstraZeneca از اواسط ژانویه هفته ای حدود دو میلیون واکسن توزیع خواهد کرد.

گزارش ها حاکی از آن است که AstraZeneca از اواسط ژانویه هفته ای حدود دو میلیون واکسن در توزیع ویروس کرونا برای توزیع ویروس کرونا در توزیع این بیماری در سراسر انگلیس توزیع می کند. بوریس جانسون به دنبال توافق با این غول دارویی برای واکسیناسیون 50 میلیون نفر ، 100 میلیون دوز برای انگلیس در سطح بالا و پایین این کشور سفارش داده است.

تخمین زده می شود که حدود دو میلیون نفر در هفته پس از تأیید واکسن دوم واکسینه شوند. از هفته آینده 53000 دوز در دسترس خواهد بود و بیماران برای دریافت آمپول به مراکز واکسیناسیون دعوت می شوند.

NHS باید 10 s اضافی برای پزشکان عمومی ارائه دهد که برای محافظت از آسیب پذیرترین افراد در اواخر ژانویه می تواند علیه Covid واکسینه شود. برنامه واکسیناسیون NHS ، بزرگترین برنامه در زمینه خدمات بهداشتی ، پس از تأیید واکسن آکسفورد / AstraZeneca توسط ناظران در حال گسترش است.

بیش از سه چهارم میلیون نفر در کمتر از سه هفته از زمان شروع برنامه واکسینه شده اند ، داده های جدید امروز نشان داد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم “برنامه واکسیناسیون انگلیس تقویت شده است” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.