نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک افسر پلیس یک جوان 60 ساله غرق شده را در مالاگا نجات می دهد

[ad_1]

یک پلیس یک جوان 60 ساله غرق شده را در مالاگا نجات می دهد
یک افسر پلیس یک جوان 60 ساله غرق شده را در مالاگا نجات می دهد. تصویر: ویکی مدیا

یک افسر پلیس پیرمرد 60 ساله ای را که در دریا مشکل داشت در مالاگا نجات داد.

پلیس مرد را در ساحل مالاگا نجات داد.

این حادثه روز شنبه 10 ژوئیه اتفاق افتاد ، زمانی که این مرد به دلیل وضعیت دریا مشکل خارج شدن از آب را داشت.

پس از اینکه امواج شدید مانع از بیرون آمدن وی از آب شد و به دریا منتقل شد ، زنی هشدار داد که یک افسر پلیس گفت پدرش نیاز به کمک دارد.

افسر برای کمک به مرد به داخل دریا پرید و سعی کرد به او برسد ، زیرا او حدود 80 متر از ساحل فاصله داشت ، قبل از اینکه سرانجام با او مقابله کند و او را از آب خارج کند.

دختر مرد نجات یافته برای تحویل تشکر نامه به کلانتری استان مراجعه کرد و گفت: “اگر اقدامات سریع مامور نبود ، ما دچار مشکل می شدیم.”

این خبر پس از غرق شدن فردی در تلاش برای نجات دو شناگر در مأموریت غرق شد

براساس مرکز اطلاعات و هماهنگی اضطراری (CICU) ، مرد 53 ساله در روز سه شنبه 6 هنگام غرق شدن از ساحل در بنیکارلو ، استان کاستلون ، پس از پریدن به آب برای نجات دو نفر که خواستار کمک بودند ، جان خود را از دست داد ، زیرا آنها نمی توانند از آب خارج شوند.

CICU اظهار داشت: مردی حدود ساعت 9 صبح امروز با آنها تماس گرفت كه گفت دو نفر را در آب در ساحل مورونگو در شهر بنیكارلو در حال پریشانی می بیند و دو نفر دیگر نیز در تلاش برای كمك به آب هستند.

یک واحد حمایت از زندگی اساسی (BLS) در ساحل واقع شده بود ، جایی که پزشکان آنها یک زن و یک دختر را که از آب نجات داده بودند بدون آسیب دیدگی درمان می کردند ، اما سپس CICU با تماس جدیدی اعلام کرد که مرد دیگری بیهوش از آب خارج شده است . ، بنابراین یک واحد SAMU در محل همراه با یک پزشک مراقبت های بهداشتی اولیه از مرکز بهداشت شهرداری بسیج شد.

گزارش شده بود كه پزشكان تیم SAMU مانورهای پیشرفته ای را برای احیای قلبی ریوی و سایر روش ها برای بهبودی این مرد انجام دادند ، اما نتیجه ای نداشت و وی در صحنه مرگ تایید شد. زیرا کالبد شکافی علت مرگ وی را فاش می کند.

نیروهای آتش نشانی محلی یک خدمه و یک قایق نجات را از Baix Maestrat بسیج کرده بودند و مسئول نجات دو نفری بود که در آب ، در فاصله 500 متری ساحل ، با مشکل آب روبرو بودند و همان خدمه همان کسی بود که مرد را از آب نجات داد که بعداً فوت کرد. پس از حادثه کاستلون.


از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *