نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک افسر بزرگ پلیس در منچستر ، یک دختر جوان را در زندان مورد حمله جنسی قرار داد

[ad_1]

یک افسر بزرگ پلیس منچستر که بارها به یک دختر جوان سکسی در زندان تجاوز کرده است
فاروک احمد به جرم سوusing استفاده جنسی از یک دختر جوان زندانی شد ، تصویر: GMP

یک افسر پلیس بزرگ در منچستر که بارها به یک دختر جوان جنسی در زندان تجاوز کرده است.

یک افسر پلیس از منچستر بزرگ ، که بارها به یک دختر جوان جنسی تجاوز کرده است ، در زندان است. فاروک احمد 37 ساله پیش از کریسمس با یک برگه اعتراف وارد کلانتری شد و اکنون دو سال در زندان بسر می برد.

کارآگاهان گفتند که سو abuse استفاده “مشمئز کننده” احمد تأثیر “عمیقی” بر قربانی گذاشته است. اعتقاد بر این است که احمد از جاده موسلی ، اشتون-زیر-لاین ، تامساید حدود 3 سال با GMP در منطقه Tameside خدمت کرده است. حوالی ساعت 8 عصر 26 نوامبر سال گذشته ، وی خود را به ایستگاه پلیس GMP در پارک مرکزی تسلیم کرد.

روز بعد ، متخصصان با قربانی مصاحبه کردند ، جایی که او به تفصیل خشونت خود را متحمل شد. احمد یک بار با استفاده از تلفن همراه از خودش در حال حمله به او عکس گرفت که سپس آن را پاک کرد. وی به درستی دستگیر ، متهم و در 4 دسامبر سال گذشته در دادگاه دادگستری منچستر و سالفورد حضور یافت.

CPS گفت که وی در طی آن حضور به سه مورد تعرض به دختری زیر 13 سال با لمس و یکی از موارد گرفتن عکس ناشایست از کودک ، به جرم خود اعتراف کرد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “یک افسر پلیس منچستر که یک دختر جوان در زندان را به طور مکرر مورد آزار جنسی قرار داد” متشکرم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *