نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یک اسپانیایی پس از هل دادن زنی از پله های مترو پاریس ، از کشور اخراج شد

[ad_1]

یک اسپانیایی پس از هل دادن زنی از پله های مترو پاریس ، به کشور خود تبعید شد
یک اسپانیایی پس از هل دادن زنی از پله های مترو در پاریس ، از کشور اخراج شد. تصویر – Pixabay

یک اسپانیایی پس از هل دادن زنی از پله های مترو در پاریس از فرانسه اخراج شد.

اسپانیارد پس از هل دادن زنی از پله های مترو در پاریس ، فرانسه در 17 آوریل ، از کشور اخراج شد. مالاگا هوی، ویدئویی که نشان می دهد مرد جوانی زن را از پله های ایستگاه مترو بالا می کشد ، در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

این ویدئو مردی پرخاشگر را نشان می دهد که گفته می شود اهل اسپانیا در بالای پله های ایستگاه Porte de la Chapelle در پاریس به شدت بحث می کند. اعتقاد بر این است که این بحث یک تلفن همراه است که متعاقباً روی زمین سقوط کرده است.

به نظر می رسد این مشاجره از زمانی آغاز شده است كه مرد با تلفن همراه صحبت می كرد و زن از این موضوع ناراحت بود ، سپس زن به وی برخورد كرده و فرد با هل دادن او از پله های ورودی به ایستگاه مترو به او واكنش نشان داده است.

به گفته مقتول ، مهاجم وی به سرعت عصبانی شده و تهدیدهای پرخاشگرانه ای را قبل از فشار دادن به شانه او انجام داده و وی را مجبور به پایین آمدن از پله ها کرده است.

واکنش اسپانیایی با خشم فرانسوی ها روبرو شد ، وزیر شهروندی مارلین اسکیاپا ، اقدامات خود را “آزار و اذیت غیر قابل قبول در خیابان و پرخاشگری بدنی ناپسند” توصیف کرد.

بخش پلیس پاریس روز دوشنبه در حساب توئیتر خود گفت که عامل این حادثه “مجبور به ترک قلمرو شد” و در تاریخ 2 مه به اسپانیا اخراج شد. اکنون وی “ورود و ماندن در خاک فرانسه ممنوع است”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *