نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یکی دیگر از برندگان احتمالی این جایزه برای La Nucia

[ad_1]

یکی دیگر از برندگان احتمالی این جایزه برای La Nucia
LAB NUCIA: طراحی شده توسط معماران Crystalzoo عکس: تالار شهر La Nucia

Laboratio de Empresas توسط LA NUCIA در لیست یک جایزه معتبر معماری است.

این سایت توسط معماران Crystalzoo ایجاد شده است و در کنار انتخاب رقبای استودیوی معماری مستقر در لندن Zaha Hadid و Studio Gang مستقر در شیکاگو ، در مرحله انتخاب بهترین سایت اداری سال توسط وب سایت آرچیتزر است.

Lab Nucia ، یک ساختمان شهرداری با بودجه بودجه ای که توسط تالار شهر La Nucia و شورای استانی Diputacion تأمین شد ، 18 ماه پیش افتتاح شد و در آگوست گذشته جایزه معمار بهترین ساختمان عمومی سال را از آن خود کرد.

سازندگان ساختمان به نقل از وب سایت آرچیتزر ، Lab Nucia را فضایی پویا و باز با قابلیت جذب استعدادهای شرکتی توصیف می کنند که هم مکانی برای ملاقات است و هم مکانی برای همکاری.

تالار شهر La Nusia این ساختمان را به استارت آپ ها ، مشاغل آزاد و کارآفرینانی که شغل حرفه ای خود را طی دو سال آغاز کرده اند به صورت رایگان داد. همچنین دفتر مرکزی اتحادیه صاحبان مشاغل و فروشگاه ها در La Nucia است.

تصمیم هیئت منصفه هرچه باشد ، که در اوایل ماه جاری اعلام خواهد شد ، La Nucia از قبل سابقه ساخت ساختمان های سودآور را دارد.

اینها شامل دفتر اداری Bello Horizonte ، و همچنین مرکز آموزش محیط زیست ال Captivador ، ترویج دانشگاه آلیکانته و مرکز سالمندان لا کاسیلا است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار ، “یکی دیگر از برندگان احتمالی جایزه La Nucia” اختصاص دادید ، متشکریم. برای اخبار روز بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.