نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یونان و لوکزامبورگ موارد جدیدی از ویروس کرونا را پیدا کردند

[ad_1]

یونان و لوکزامبورگ موارد جدیدی از ویروس کرونا را پیدا کردند
یونان و لوکزامبورگ موارد جدیدی از ویروس کرونا را پیدا کردند. تصویر: Pixabay

یونان و لوکزامبورگ موارد جدیدی از ویروس کرونا را پیدا کردند.

به گفته یک مقام وزارت بهداشت ، یونان چهار مورد از نوع جدید ویروس کرونا را در افرادی که اخیراً از انگلیس سفر کرده اند ، پیدا کرده است. نسخه جدید ویروس کرونا که اکنون در سراسر جهان در حال گسترش است ، برای اولین بار در انگلستان کشف شد و قابل حمل تر از نسخه اصلی ویروس است که اولین بار در چین یک سال پیش شناسایی شد. یکی دیگر از انواع جدید اخیر برای اولین بار در آفریقای جنوبی کشف شد.

“این چهار نفر اخیراً از انگلیس به یونان سفر کرده اند. آنها در قرنطینه هستند “، یکی از کارمندان وزارت بهداشت گفت که نامش فاش نشده است. برای اولین بار ، یونان مواردی از گزینه جدید را گزارش می کند. یونان روز یکشنبه محدود کردن ویروس کرونا برای یک هفته ، بسته شدن آرایشگاه ها و کتابفروشی هایی که قبل از کریسمس مجاز به افتتاح بود ، باعث محدود شدن ویروس کرونا شد.

این کشور که اولین واکسیناسیون علیه COVID-19 را هفته گذشته آغاز کرد ، 140.099 مورد تایید شده ویروس کرونا و 4957 مورد مرگ را گزارش کرد.

نسخه جدیدی در لوکزامبورگ افتتاح شده است

وزارت بهداشت لوکزامبورگ ، همراه با آزمایشگاه ملی بهداشت (LNS) ، تأیید کردند که اولین مورد ویروس کرونا ویروس انگلیس B.1.1.7 توسط LNS در طی توالی نمونه هایی که از 19 تا 29 دسامبر را پوشش می دهد ، شناسایی شده است.

تحقیقات در مورد اصل این پرونده توسط بازرسی بهداشت در حال انجام است. این نوع Sars-CoV2 در اواخر سال 2020 در انگلستان نشات گرفته است. از آن زمان Voc 202012/01 ، Vui 202012/01 یا خط B.1.1.7 نامیده می شود.

طبق مطالعات ارائه شده در انگلستان ، سویه جدید مسری تر از سویه اصلی است و قابلیت حمل افزایش یافته تا 70٪ تخمین زده شده است. این ارقام باید توسط تحقیقات اپیدمیولوژیک و ویروس شناسی اضافی تأیید شود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “یونان و لوکزامبورگ موارد ویروس کرونا را پیدا می کنند” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *