نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یونان با رشد موارد Covid محدودیت های قفل را تمدید می کند

[ad_1]

یونان با رشد موارد Covid محدودیت های قفل را تمدید می کند
یونان محدودیت های قفل را افزایش می دهد. تصویر: Pixabay

یونان با رشد موارد Covid محدودیت های قفل را تمدید می کند.

نیكوس هاردالیاس ، معاون وزیر حفاظت مدنی ، در یك جلسه توجیهی تلویزیونی گفت كه یونان برخی محدودیت های انسداد را محدود كرده است تا شیوع ویروس کرونا را محدود كند. این کشور که از اوایل ماه نوامبر به دلیل افزایش عفونت ها ، به طور عمده در شمال ، مسدود شده است ، با افزایش عفونت ها ، سیستم بهداشت عمومی تحت فشار جدی قرار گرفته است.

وانا پاپاوانگلو ، متخصص بیماری های عفونی گفت. “حفظ بار ویروسی کم در زمستان دشوار است. اگر شرایطی را ایجاد کنیم که باعث جهش اپیدمیولوژیک شود ، فشار زیادی بر سیستم بهداشتی خود خواهیم دید. “

مقامات گفتند که به مهد کودک ها و مدارس ابتدایی سراسر کشور اجازه می دهند تا روز دوشنبه بازگشایی شوند. اما بخش های دیگر ، از جمله خرده فروشان و آرایشگاه ها ، تا یک هفته دیگر بسته خواهند ماند. دولت در شب کریسمس برخی محدودیت ها را آزاد کرد و اجازه داد که کتابفروشی ها و آرایشگاه ها به همراه خرید به اصطلاح Click Away ، که خرده فروشان سفارشات تلفنی و اینترنتی دریافت می کنند ، باز شوند و سپس برای خرید کالاهای خود برای مشتریان وقت می گذارند.

با این حال ، او دوباره آنها را بست و هفته گذشته خرید Click Away را ممنوع کرد. مقامات بهداشتی گزارش دادند که 721 مورد جدید COVID-19 در روز جمعه ، 9 ژانویه و 49 مورد مرگ رخ داده است که منجر به مقادیر کلی مربوطه می شود ، زیرا اولین مورد ویروس کرونا در فوریه سال گذشته به 143،494 و 5،195 کشف شد.

پیش از این ، یونان محدودیت ورود مسافران بین المللی به یونان را دو هفته افزایش داد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “یونان محدودیت های قفل را با پرش موارد Covid گسترش می دهد” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *