نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یوروویژن ، نوام سلا نظر خود را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

یوروویژن ، نوام سلا نظر خود را به اشتراک می گذارد

گروه راک ایتالیایی مونسکین در سال 2021 در مسابقه آواز یوروویژن پیروز شد و با ترانه “Zitti e buoni” مخاطبان 3500 نفری را خوشحال کرد. فینال بزرگ روز شنبه 22 مه در یک رویداد زنده در آهوی آرنا در روتردام برگزار شد. این رویداد زنده بخشی از برنامه در حال انجام دولت برای راه اندازی مجدد ایمن رویدادهای مشارکت جمعی بود.

یوروویژن 2021 – استعداد

مورد علاقه جمعیت شامل لیتوانیایی The Roop ، اشکهای زون از سوئیس ، باربارا پراوی فرانسوی و نمایندگان اوکراینی Go_A. به دلیل آزمایش مثبت ویروس کرونا ، هیت سازهای ایسلندی Daði og Gagnamagnið در آن حضور نداشتند ، اما ویدیویی از آهنگ “10 سال” گروه در محل پخش شد. آنها موفق شدند با پیست عجیب و غریب هواداران را بدست آورند و آنها را در جایگاه 4 قرار دهند.

در انتهای طیف ، جیمز نیومن فرستاده انگلیس نتوانست جمعیت را به نفع خود جلب کند. آهنگ شاد و خوش بینانه کاملاً مورد توجه مخاطبان قرار نگرفت و این در نتایج رای گیری منعکس شد و پادشاهی متحده صفر امتیاز گرفت. در یک تظاهرات دوستانه ، نیومن چانه را از دست داد و پس از شنیدن خبر با هیئت خود جشن گرفت. سایر شرکت کنندگان در اطراف خواننده جمع شدند و همچنین از او استقبال کردند.

خواننده یدریک از آلمان با آهنگ خوش بینانه و مثبت خود “I don’t feel نفرت” پرانرژی اجرا کرد ، اگرچه بینندگان احتمالاً این اجرا را با انفجار رنگ و دست رقصنده گستاخانه به یاد می آورند.

دست رقصنده به شکل نشانه ای از صلح احتمالاً برای تکرار پیام اصلی در آهنگ انتخاب شده است: پیامی با مثبت لجام گسیخته ، با پیچ و تاب و برگیکی. هر چند وقت یکبار ، علامت صلح به انگشت میانی برجسته ای تبدیل می شد که روی آن جندریک با جسارت آواز “متاسفم!”

گراهام نورتون ، مفسر انگلستان تحت تأثیر قرار نگرفت ، اظهار داشت: “این مانند مارمیت است … اگر همه از مارمیت متنفر باشند.” با این حال ، این نویسنده از راه خود خارج خواهد شد و می گوید مارمیت ، اگرچه طعم مزه ای کسب کرده است ، اما می تواند به عنوان خوشبو و بی نظیر شناخته شود .

اظهار نظر آگاهانه شخصیت TikTok و “این بود که” از نظر من ، جهان متعلق به جوانان است و آنها شایسته این هستند که برای خود نامی بسازند. ” کمدی طرح نوام سلا از نظر رقابت این کار را کرد.

یوروویژن 2022 – شهر میزبان

سال آینده در ماه مه ، ایتالیا میزبان یوروویژن است. تاریخ ها هنوز تأیید نشده اند ، اما دوره احتمالی 10 تا 14 مه در تاریخ نشان داده شده است وب سایت یوروویژن. ممکن است تاریخ همچنان در حال حرکت باشد ، زیرا لیگ قهرمانان یوفا ، لیگ اروپا یوفا و جام فوتبال آلمان در ماه مه برگزار می شود.

هفته یوروویژن سه پخش خواهد داشت که شامل دو نیمه نهایی و یک فینال بزرگ است.

شرایط خاصی وجود دارد که یک شهر باید میزبان یوروویژن باشد. این مکان باید برای 10 هزار نفر جا داشته باشد و به مدت پنج تا هفت هفته در دسترس باشد. باید 2000 تا 3000 تخت هتل در منطقه وجود داشته باشد ، ترجیحاً بیش از 40 دقیقه از محل برگزاری فاصله نباشد.

در حال حاضر مشخص نیست که کدام شهر ایتالیا میزبان مسابقات آینده است ، اما برخی از گزینه ها شامل رم ، میلان ، تورین ، جنوا و بولونیا هستند. از بین این گزینه ها ، بولونیا بیشترین ظرفیت نشستن را دارد. ظرفیت یونیپول آرنا تا 20 هزار تماشاگر دارد. با این وجود ، با توجه به بحران جهانی بهداشت ، اتحادیه رادیو و تلویزیون های اروپا از ایجاد نقاط بزرگ جلوگیری می کند.

جنوا (که به آن جنوا نیز می گویند) ممکن است مکان مناسبی باشد ، چرا که میدان Palasport di Genova می تواند برای حداکثر 10 هزار تماشاگر داخل سالن صندلی فراهم کند ، اما در حال حاضر اطلاعیه رسمی وجود ندارد.

کلودیو فاسولو ، معاون مدیر رای ، امید خود را به تورین برای میزبانی از این شهر بسته است. “ما امیدواریم که برنده شویم زیرا بسیار دوست داریم میزبان بزرگترین رویداد موسیقی جهان در مرزهایمان باشیم. در سال 2017 ، قبل از عزیمت به کیف ، ما در مورد امکان میزبانی در تورین صحبت کردیم ، زیرا همه ویژگی های لازم برای یک خانوار را داشت. “

تورین سه سایت احتمالی را ارائه می دهد: Pala Alpitour ، یک عرصه داخلی چند منظوره با ظرفیت نشستن بیش از 12000 نفر. بزرگترین سالن ورزشی سرپوشیده در ایتالیا محسوب می شود.

Torino Palavela ، همچنین یک منطقه داخلی با ظرفیت صندلی مشابه Alpitour ، بیشتر برای مسابقات ورزشی استفاده می شود و گزینه دوم را ارائه می دهد و در نهایت Oval Lingotto ، با ظرفیت 8500 تماشاگر ، میزبانی کمتری را ارائه می دهد.

مسابقه آواز یوروویژن امسال پر از شگفتی بود و یک چیز قطعی است: مطمئناً عاشقان موسیقی و مجریان موسیقی را از سراسر جهان ، بدون توجه به شهری که میزبان آن است ، جذب خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *