نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یورواستار بدون بسته نجات می تواند تا آوریل سقوط کند

[ad_1]

یورواستار بدون بسته نجات می تواند تا آوریل سقوط کند
یورواستار بدون بسته نجات می تواند تا آوریل سقوط کند. تصویر: توییتر

رهبران و نمایندگان مجلس هشدار می دهند که EUROSTAR می تواند بدون بسته نجات تا آوریل خراب شود

تعداد مسافران استفاده کننده از خدمات دولت فرانسه یورواستار از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر به میزان سرسام آور 95 درصد کاهش یافته و اکنون خدمات خود را فقط به دو روز در روز کاهش داده است.

بسیاری از شرکتهای برجسته لندنی در آخر هفته به وزیر حمل و نقل Grant Shaps و صدراعظم Rishi Sunak در مورد نگرانیهای پیش بینی شده مبنی بر اینکه یورواستار می تواند از اوایل ماه آوریل از کار خارج شود ، نامه نوشتند و از دولت خواستند مداخله کند و کاری انجام دهد.

سر راجر گیل در میان 12 نماینده پارلمان اروپا بود که از رئیس جمهور ریشی سوناک خواست تا با وزرای فرانسه صحبت کند و به یورواستار یک بسته مشترک پشتیبانی مالی از فرانسه / انگلستان ارائه دهد و وی اظهار داشت: “واقعیت این است که خط تلفن لندن سنت پانکراس به اشفورد و فراتر از تونل بر اساس استفاده از یورواستار پرداخت می شود و اگر آنها از آن استفاده نکنند ، این بدان معنی است که تعرفه های این خط به طور بالقوه مجبور به افزایش داخلی هستند.

وی افزود: این یک پیوند حیاتی با قاره اروپا است. من اعتقاد ندارم که ما واقعاً به اندازه کافی برای حمایت از صنایع حمل و نقل خود کار کرده ایم و من هواپیما را نیز در این امر گنجانده ام. اما من فکر می کنم موردی وجود دارد که می توانیم برای اطمینان از زنده ماندن یورواستار کمک هایی ارائه دهیم. “

سخنگوی یورواستار گفت: ما از وام های دولتی اعطا شده به شرکت های هواپیمایی دلگرم می شویم و باز هم درخواست می کنیم که این نوع پشتیبانی از خط ریلی سریع السیر بین المللی ارائه شود که به دلیل همه گیری همه گیر شده است.

______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “Eurostar بدون بسته نجات ممکن است تا آوریل ناپدید شود” متشکریم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *