نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گفته می شود همسر مقتول قتل ، جوزپ ماریا مانینات ، به زندان فرستاده شده است

[ad_1]

همسر مقتول سو murder قصد ، ژوزپ ماریا ماینات به زندان فرستاده شده است
عکس از حساب توییتر Dobrowolski

همسر تهیه کننده ژوزپ ماریا مانینات از زمان دستگیری در 4 ژانویه ، هنگامی که در تلاش بود از پشت بام وارد خانه اش شود ، بدون وثیقه در زندان به سر برد.

وی با این کار مجازات بازداشت موقت خود و فرزندانش را در مورد او نقض کرد.

وکلای وی گفتند که آنها از حکم شش ماه زندان که برای آنجلا دوبروولسکی 37 ساله صادر شد ، تجدیدنظر خواهند کرد.

وی اکنون از اول آگوست سال 2020 ، زمانی که برای اولین بار توسط پلیس کاتالونیا ، Mossos d’Esquadra دستگیر شد ، چهار بار دستگیر شد ، بر اساس شواهدی مبنی بر اینکه قصد داشت شوهرش را در ماه ژوئن بکشد تا از بریدن جلوگیری کند وراثت او از طلاق چند میلیون یورویی.

مانیت 74 ساله در سال 2012 با هرمان دوبروولسکی ازدواج کرد و این زوج صاحب دو فرزند شدند که اکنون هشت و چهار ساله هستند. در اوایل سال 2020 ، آنها تصمیم گرفتند که از هم جدا شوند.

در تاریخ 29 سپتامبر سال 2020 ، وی دوباره به اتهام کلاهبرداری ، جعل اسناد و به دست آوردن هویت دیگری دستگیر شد ، زیرا ادعا می کرد که امضای Manitat را در دو چک به ارزش 4100 یورو جعل کرده است.

در ماه نوامبر ، وی به سرقت خانه دوم وی در کانت د مار ، بارسلونا متهم شد

به همین مناسبت ، همسایگان گاردیا اوربانا از بارسلونا تماس گرفتند که وی را در تلاش برای ورود به خانه تولید کننده در منطقه هورتا گرفتار کردند.

وقتی رسیدند ، او را در حیاط پیدا کردند.

در ماه ژوئن ، خواننده ، کمدین ، ​​کارگردان سینما ، تهیه کننده تلویزیون و نویسنده نزدیک بود وقتی در کما افت قند خون گرفت ، درگذشت. اعتقاد بر این است که موسوس d’Esquadra ناشی از تزریق انسولین به دیابتی است که معمولاً دو قرص در روز برای کنترل آن مصرف می کند. پنج دوربین امنیتی خانه نشان داد که دوبروولسکی ، دانشجوی پزشکی سال آخر تحصیل ، شبانه دو آمپول به او وارد می کند.

اولین مورد ، او به او گفت ، تستوسترون و ویتامین هایی بود که وی مصرف کرد و دوباره به خواب رفت.

برای بار دوم ، طبق روزنامه ملی اسپانیا El Pais ، او را می توان در حال گرفتن چیزی از یخچال مشاهده کرد ، که خزه ها می گویند انسولین است که برای تحریک افت مرگبار قند خون طراحی شده است.

روزنامه ملی گزارش داده است كه همسر وی پس از مدت كوتاهی انتظار كاهش قند خون به طور خطرناك پایین ، با اورژانس تماس گرفت و فرزندان وی بستنی و كوكاكولا را به او دادند آنها در حالی که منتظر رسیدن امدادگران هستند خلاف خواست مادرشان هستند.

دادگاه با توجه به اینکه خطر پرواز ندارد ، تصمیم به آزادی وی گرفت و گفت که آنها به مدارک بیشتری احتیاج دارند.

آنها گفتند كه كارشناسان حقوقی و پزشكی گفتند اثبات تلاش وی برای كشتن شوهرش دشوار خواهد بود زیرا انسولین هیچ اثری از خود برجای نگذاشته و آزمایشات نمی توانند تزریق وی را ثابت كنند.

در اواسط ماه نوامبر ، داوطلبانه یک حساب توییتر راه اندازی کرد تا طرف خودش را از ماجرا تعریف کند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “همسر ادعایی قاتل ژوزپ ماریا ماینات ، فرستاده شده به زندان” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *