نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گفته می شود رئیس جدید PSG پوچتینو برای این انتقال با دل آلی تماس گرفته است

[ad_1]

گفته می شود که پوچتینو ، رئیس جدید PSG برای انتقال به پاریس با دل آلی تماس می گیرد
گفته می شود رئیس جدید پی اس جی پوچتینو برای انتقال به پاریس با دل آلی تماس گرفته است. تصویر: توییتر

سرمربی جدید PSG پوچتینو برای انتقال به پاریس و پیوستن به سرمربی سابق تاتنهام با دل علی تماس می گیرد

به گفته رسانه فرانسوی Foot Mercado ، رئیس تازه تاسیس PSG Mauricio Pochettino ، با بازیکن سابق تاتنهام و ملی پوش فعلی انگلیس ، Dele Ali در مورد پیشنهاد انتقال به پاریس در ژانویه تماس گرفته است.

پیش از این شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه علی علاقمند است قبل از تصدی پست پوچتینو ، PSG را برای PSG امضا کند ، بنابراین به نظر می رسد اکنون سن عالی برای عبور علی از کانال برای پیوستن به مدیری است که در ابتدا او را با MK Dons ‘Spurs امضا کرده است. ، و همچنین به این دلیل که او ظاهراً در حال حاضر با خوزه مورینیو در رحمت تاتنهام است.

علی در مصاحبه با تلویزیون لیگ برتر ، در مورد رئیس سابق خود اظهار داشت: “من فکر می کنم روشن است که رابطه ما فراتر از فوتبال بود. او مردی است که برای من و بسیاری از بازیکنان معنی زیادی دارد ، زیرا وقتی با او صحبت کردید ، فقط فوتبال نبود ، زندگی بود. او در زندگی من و خارج از زمین تأثیر زیادی داشت ، بنابراین نمی توانم به اندازه کافی برای همه کادرفنی که آنجا بودند ، نه تنها برای من بلکه برای تیم از او تشکر کنم. بله ، کار سختی بود ، اما ما حرفه ای هستیم. ما فقط باید روی بازی آخر هفته و چالش های جدید پیش رو تمرکز کنیم.

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “رئیس جدید PSG پوچتینو اعلام کرد تماس با دل آلی برای انتقال به پاریس” را متشکریم

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *