نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گرانادا در اندلس اسپانیا ، زمین لرزه را لرزاند

[ad_1]

گرانادا در اندلس اسپانیا ، زمین لرزه را لرزاند
گرانادا در اندلس اسپانیا ، زمین لرزه را لرزاند. تصویر: IGN

گرانادا در اندلس اسپانیا ، زمین لرزه را لرزاند.

گرانادا اندلس در اسپانیا اندکی پس از نیمه شب – در ساعات اولیه صبح شنبه ، 22 مه ، زمین لرزه ای ثبت کرد.

این زمین لرزه با درجه حرارت 2.7 درجه در حدود 00.44 ساعت رخ داده و مرکز آن در است چاوچین– شهرداری در استان گرانادا طبق انستیتوی جغرافیایی ملی (IGN0). بر اساس گزارش IGN ، زمین لرزه حوالی ساعت 12:44 صبح رخ داده و به دلیل اینکه در عمق صفر کیلومتری واقع شده ، به عنوان سطحی طبقه بندی شده است.

این زمین لرزه در مناطق مختلف پایتخت گرانادا و در شهرداری های اطراف آن در کلان شهرها مانند آتارف ، آلبولوته ، ماراسنا ، فوئنته واکوئروس ، پینوس پوئنته ، وگاس دل جنیل و لاچار احساس می شود.

مرتبط: گرانادا در اندلس اسپانیا برای زمین لرزه استفاده می شود

این منطقه به زمین لرزه عادت کرده است ، یک سری زمین لرزه عصر روز سه شنبه 21 ژانویه 2021 استان گرانادا ، در جنوب اسپانیا را لرزاند.

بر اساس برآوردهای اولیه موسسه ملی جغرافیایی (IGN) ، دو مورد اول در ساعت 9.36 شب در سانتافه و چاوچینا ، نزدیک شهر گرانادا ، با مقادیر 4.3 و 4.1 در مقیاس ریشتر احساس شدند.

براساس IGN ، در مجموع حدود 10 زمین لرزه با بزرگای بیش از 2.9 ریشتر به وضوح بین ساعت 9.36 بعد از ظهر تا 10.18 بعدازظهر در شهر گرانادا و کلانشهر آن ، که حدود نیم میلیون نفر در آن زندگی می کنند ، احساس شده است.

همانطور که توسط EWN گزارش شده است ، بسیاری از خانواده ها با وجود مقررات منع رفت و آمد شبانه از خانه های خود فرار کرده و در خارج از خانه پناه می برند. لوئیز سالوادور ، شهردار گرانادا در بیانیه ای به شبکه رادیویی Cadena SER گفت: “هیچ خسارتی وجود ندارد ، اما ما می ترسیم.” “از ماه دسامبر ، بیش از 170 زمین لرزه داشته ایم. به ما گفته اند كه بهتر است تعداد زيادي زمين لرزه به بزرگي 4 داشته باشيد تا يكي با بزرگي 8. بايد به ما گفته شود كه به اين ترتيب خسارت ضعيف شده و از جلوگيري از جلوگيري از بروز خسارات بيشتر مي شود. “

شماره اضطراری 112 اندلس بیش از 300 تماس از مناطق مختلف گرانادا و حتی برخی از استان های جائن و مالاگا دریافت کرده است.


اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد شدن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *