نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گذر از بازرسی چادر ITV

[ad_1]

گذر از بازرسی کمپر ITV
گذر از بازرسی کمپر ITV. تصویر – Pixabay

تیاو معاینه فنی خودرو (ITV) معاینه ای است که همه وسایل نقلیه برای گردش باید از آن عبور کنند..

بازرسی فنی وسایل نقلیه (ITV) امتحانی است که همه وسایل نقلیه باید برای عبور در آن قبول شوند ، آیا می دانید چطور کمپر خود را قبول کند؟ طبق گفته انجمن همکاری اداری اسپانیا در بازرسی فنی (AECA-ITV) ، 20٪ از اتومبیل ها برای اولین بار این آزمون را قبول نمی کنند ، این نشان می دهد که مالکان ممکن است در مورد آنچه برای قبول شدن در آزمون لازم است گیج شوند.

EWN پست های زیادی در فیس بوک از افراد گروه های اطراف اسپانیا دیده است که درخواست اطلاعات بیشتر در مورد سفر با خانه بر روی چرخ را دارند. برای اطمینان از اینکه اتومبیل شما ITV خود را به موقع برای فصل تابستان عبور می دهد ، برخی از نکات را بررسی کنید!

  • سال گذشته بسیاری از ایستگاه های ITV به دلیل بحران های بهداشتی بسته بودند که منجر به تأخیر در بازرسی ها شد. بنابراین DGT مهلت های مربوط به بازرسی از وسایل نقلیه را تمدید کرده است ، اما قرار ملاقات ها در حال بازگشت به حالت عادی هستند. عدم بازرسی از تاریخ مشخص شده می تواند منجر به نتیجه نامطلوب یا جریمه ای بین 200 تا 500 یورو شود.
  • حفظ وقت برای بازرسی به دلیل بحران های بهداشتی بسیار مهم است. علاوه بر این ، این نیاز به معنای رفتار ایمن در برابر محدودیت های احتمالی تحرک است. بازرسی ITV به دلیل تضمین سلامت و ایمنی “سرویس اساسی” محسوب می شود.
  • بهترین کار این است که برای انجام بازرسی از وسایل نقلیه ITV به متخصصانی که دارای تجربه گسترده هستند اعتماد کنید. آنها باید بتوانند مشكلات را شناسایی كرده و همچنین بتوانند آنها را برطرف كنند تا سودمندی خودرو افزایش یابد.
  • در هنگام بازرسی باید کلیه اسناد و مدارک لازم ارائه شود. این شامل یک بیمه نامه معتبر ، کارت معاینه فنی و گواهی ثبت نام آن است. همچنین ارائه کپی شناسنامه یا NIE به صاحب وسیله نقلیه ضروری است.
  • برای جلوگیری از شگفتی های ناخوشایند ، اجزای خودرو و سیستم ها را از نظر وجود نقص واضح مانند وضعیت بیرونی ، چراغ های جلو ، بدنه داخلی و وضعیت لاستیک ها بررسی کنید.

لطفا توجه داشته باشید که رانندگی با ITV منقضی شده 200 یورو جریمه دارد. اگر راننده پس از بازرسی نامطلوب ITV به استفاده از وسیله نقلیه ادامه دهد ، این نیز 200 یورو جریمه دارد. علاوه بر این ، اگر وسیله نقلیه در بازرسی ITV موفق نشود و راننده همچنان به استفاده از وسیله نقلیه ادامه دهد ، 500 یورو جریمه می شود.


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های PCR انجام می دهد. لطفاً به ما کمک کنید تا دولت را به محدود کردن هزینه ها ترغیب کنیم http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ جدید- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-دوست-دوباره-دوباره /

لورا از یک شهر کوچک ساحلی در شمال ولز است و همچنین در لیورپول و منچستر زندگی کرده است ، و در آنجا ادبیات انگلیسی خوانده و در شبکه های اجتماعی و بازاریابی کار کرده است. لورا در ماه آگوست سال گذشته برای تدریس زبان انگلیسی به ساراگوزا نقل مکان کرد ، اما پس از از دست دادن ساحل ، تصمیم گرفت برای لذت بردن از خورشید و دریا به نرجا زیبا برود. لورا علاقه زیادی به حیوانات ، فیلم ها ، فعالیت های فضای باز ، نویسندگی و محیط دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *