نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گذرنامه واکسن Covid در برنامه NHS در دسترس خواهد بود

[ad_1]

گذرنامه واکسن Covid در برنامه NHS در دسترس خواهد بود
Covid Vaccine Passport در اعتبار برنامه NHS: Pixabay در دسترس خواهد بود

گذرنامه واکسن Covid در برنامه NHS در دسترس خواهد بود.

“گذرنامه واکسن Covid” هفته آینده در برنامه NHS در دسترس خواهد بود. این برنامه می تواند توسط هر دو تلفن هوشمند و رایانه لوحی مورد استفاده قرار گیرد و به مسافران تعطیلات اجازه می دهد تا ثابت کنند که علیه ویروس کرونا ویروس بالقوه واکسینه شده اند.

بسیاری از مهاجران در اسپانیا مشتاقانه منتظر دیدار از این کشور هستند و درخواست وضعیت واکسیناسیون اثبات شده مسافران ، گامی خوشایند برای دیدار با خانواده و دوستان در آینده است. وزیر خارجه آرانچا گونزالس لایا امیدوار است که انگلیس به زودی اسپانیا را به “لیست سبز” سفر خود اضافه کند.

این برنامه از 17 مه در دسترس خواهد بود و استفاده از آن رایگان خواهد بود. طبق گفته های داونینگ استریت ، مسافرانی که می خواهند به خارج از کشور بروند می توانند با استفاده از این برنامه ثابت کنند که کاملاً علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند. دو دوز واکسن برای مسافران برای استفاده از برنامه مورد نیاز است همانطور که گزارش شده است استاندارد

ممنوعیت سفر باید در تاریخ 17 مه لغو شود تا بسیاری از افرادی که منتظر سفر به خارج از کشور هستند ، خوشحال شوند. وضعیت واکسیناسیون برای کسانی که تلفن هوشمند ندارند نیز قابل تأیید است ، اما آنها باید با 119 تماس بگیرند تا نامه ای را تأیید کند که کاملاً علیه Covid واکسینه شده اند.

این نرم افزار که در ابتدا توسط NHS Digital و NHS انگلستان ایجاد شده بود ، با درخواست نسخه های مکرر و اجازه دسترسی به سوابق پزشکی خود برای رزرو قرار ملاقات ها ساخته شد. با توجه به جزئیات منتشر شده توسط دولت بصورت آنلاین ، ویژگی جدید این برنامه برای تأیید وضعیت واکسیناسیون ویروس کرونا از 17 مه در دسترس خواهد بود.

دولت انگلیس دستورالعمل های رسمی را به صورت آنلاین منتشر کرده است مبنی بر اینکه “شما می توانید از 17 مه از طریق برنامه رایگان NHS به وضعیت واکسیناسیون Covid-19 خود دسترسی پیدا کنید.

“شما می توانید از طریق دستگاههای تلفن همراه مانند تلفن هوشمند یا رایانه لوحی به برنامه دسترسی پیدا کنید.

“شواهدی از وضعیت واکسیناسیون Covid-19 شما در برنامه NHS نشان داده خواهد شد. توصیه می کنیم قبل از رزرو سفرهای بین المللی ، در برنامه ثبت نام کنید.

“نشان دادن وضعیت واکسیناسیون Covid-19 به شما امکان می دهد به دیگران نشان دهید که در هنگام سفر به خارج از کشورها یا مناطق خاص ، دوره کامل واکسن Covid-19 را به اتمام رسانده اید.

“دوره کامل در حال حاضر دو دوز از هر واکسن تأیید شده است.”

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *