نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گذرنامه ها هنگام ورود و خروج به جبل الطارق مهر خورده اند

[ad_1]

اتومبیل های در صف در La Linea برای رسیدن به مرز با جبل الطارق (عکس در تصویر)
ماشین های صف در La Linea برای رسیدن به مرز جبل الطارق (در تصویر) اعتبار: اطلاعات جبل الطارق

اگر قصد سفر دارید ، برای تأخیرها آماده باشید ، زیرا هنگام ورود و خروج به جبل الطارق در اسپانیا مهر و موم گذرنامه می شود.

اخیراً نگرانی های زیادی ایجاد شده است ، زیرا بازدید کنندگان و ساکنان صخره در صف های طولانی قرار دارند ، به عنوان پلیس ملی ، که به عنوان گشت مرزی اسپانیا در گذرگاه عمل می کند ، در بسیاری موارد مهر و موم گذرنامه است.

از آنجا که در ساعات اوج مصرف فقط دو کانال اتومبیل باز وجود دارد و در مواقع دیگر فقط یک کانال در هنگام تلاش برای ورود به جبل الطارق وجود دارد و کارمند مجبور است پاسپورت شما را به یک غرفه برده و قبل از بازگرداندن آن را مهر کند ، این امر منجر به تاخیرهای قابل توجهی می شود. باند پرواز بسته است تا پروازهای بیشتر و بیشتری بتوانند به زمین بنشینند و بلند شوند.

این یک فعالیت جدید است ، اما تغییری در سیاست دولت اسپانیا نیست ، زیرا آنها به راحتی به مرزبانان دستور داده اند پاسپورت مهر شده ای را که به جبل الطارق وارد می شود مطابق با قوانین شینگن در مورد حرکت و خروج از قلمرو غیر شنگن تهیه کنند.

برای گیج شدن امور ، سه نوع کارت اقامت در جبل الطارق وجود دارد ، رنگ آبی برای شهروندان انگلستان و شهروندان اتحادیه اروپا که در جبل الطارق اقامت دارند ، سبز برای اتباع غیر اتحادیه اروپا که در جبل الطارق زندگی می کنند و قرمز برای اتباع غیر اتحادیه اروپا صادر شده است. از متولدین در جبل الطارق.

کسانی که کارت قرمز دارند نیازی به مهر گذرنامه ندارند (و بسیاری از جبل التارها بدون نشان دادن گذرنامه وارد و خارج می شوند) ، اما کسانی که سبز یا آبی دارند این کار را می کنند که این تاخیر را افزایش می دهد.

با توجه به هزینه بالای املاک و مستغلات در جبل الطارق ، تعداد زیادی کارگر وجود دارد که بسیاری از آنها دارای گذرنامه انگلیسی هستند ، که در اسپانیا زندگی می کنند و روزانه در Rock کار می کنند و نگران پر کردن گذرنامه خود هستند در صورت ادامه این عمل سریعاً

مطابق با شرکت پخش جبل الطارق، وزیر ارشد فابیان پیکاردو با دولت های انگلستان و اسپانیا در تماس بود و اطمینان داشت که مهر زنی به موقعیت قبلی باز می گردد – اما فقط برای مردم جبل الطارق.

با خروج از جبل الطارق ، شش خط وجود دارد که در دو طرف باریک در سمت اسپانیایی وجود دارد و معمولاً فقط یک افسر وظیفه دارد ، بنابراین اگر مهر زنی انجام شود ، صف ها ساعتها ادامه خواهد داشت ، به ویژه در ساعت های اوج حمل و نقل وقتی کارگران مرزی از مرز خارج می شوند جمعیت.

همه موارد فوق در مورد کسانی که از مرز با پای پیاده عبور می کنند نیز صدق می کند.

هنوز سردرگمی مرزی وجود دارد زیرا این نویسنده روز شنبه 5 ژوئن با اتومبیل به جبل الطارق وارد و خارج شد و به راحتی گذرنامه انگلیسی خود را از طریق شیشه اتومبیل به یک افسر پلیس ملی نشان داد و به او دست تکان داد.

به دنبال شب سال نو در توافق نامه در اصل ، جبل الطارق ، انگلیس و اسپانیا توافق کردند که یک سری اقدامات لازم را برای اطمینان از درجه ای از تداوم و عادی بودن روابط راک با اتحادیه اروپا و اسپانیا تا زمان انگلستان جدید ارائه دهند. – اتحادیه اروپا پیمان جبل الطارق توافق شده است.

از نظر تئوری ، این باید تا 30 ژوئن تکمیل می شد و نیاز به تصویب نهایی 27 کشور عضو اتحادیه اروپا داشت ، اما به نظر می رسد این اتفاق نیفتد و انتظار می رود تاریخ آن تمدید شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *