نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گاردیا مدن هنگام دفاع از خانه معاون رئیس جمهور حمله می کند

[ad_1]

گاردیا مدن هنگام دفاع از خانه معاون رئیس جمهور حمله می کند
اعتبار: TwiiterFuerzasDelOrden

یک زن ضد زن به دلیل تلاش برای حمله به یک کارمند Guardia Civil در مقابل خانه پابلو ایگلسیاس و ایرنه مونترو در گالاپاگار مادرید دستگیر شد.

حوادث حوالی ساعت 18:00 روز 30 دسامبر رخ داد ، زمانی که این مرد قصد حمله داشت گارد مدنی طبق یک روزنامه 20 دقیقه ای ملی اسپانیا ، یک افسر در حال دفاع از خانه معاون نخست وزیر و وزیر برابری.

این مرد ، به نام Francisco Zugasti. ، یکی از افرادی است که معمولاً در غلظتهایی که ماهها در خارج از خانه ایگلسیاس و مونترو در حال انجام است ، شرکت می کند ، همانطور که در مطالب مختلف در حساب های او در شبکه های اجتماعی دیده می شود.

Zugasti یکی از طرفداران Vox و Hazte Oir است و رئیس Projusticia ، یک گروه ضد زن است که ادعا می کند شکایت های دروغین از خشونت جنسیتی دارد. در سال 2017 ، او به رئیس دانشکده حقوق در دانشگاه کامپلوتنس حمله کرد ، که وی را در جریان اعتراضات در دانشگاه هل داد و پاره کرد.

وی به جرم حمله به مقامات دستگیر شد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “Guardia Civil هنگام دفاع از خانه معاون رئیس جمهور حمله کرد” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *