نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کمک مالی 2 میلیارد پوندی مورد حمایت دولت به بازسازی BA Covid کمک می کند

[ad_1]

کمک مالی 2 میلیارد پوندی مورد حمایت دولت به بازسازی BA Covid کمک می کند
پیشنهاد بازپرداخت BA Covid با کمک مالی 2 میلیارد پوندی افزایش یافت. تصویر: BA Media

وام نجات 2 میلیارد پوندی مورد حمایت دولت به بازسازی BA Covid کمک می کند.

هواپیمایی بریتیش ایرویز از طریق وام دولتی 2 میلیارد پوند افزایش بودجه برای سال جدید دریافت کرده است. شرکت مادر وی ، گروه هواپیمایی بین المللی ، تعهدات خود را برای وام پنج ساله از اتحادیه بانکی تضمین کرده است – بخشی از آن توسط آژانس اعتباری دولتی UK Export Finance (UKEF) تضمین می شود.

IAG در شب سال نو اعلام کرد: “بریتیش ایرویز پیش بینی می کند تسهیلات را در ژانویه 2021 پس بگیرد ، مشروط به شرایط نهایی با بستانکاران و UKEF.” درآمد حاصل از تسهیلات UKEF اکنون برای افزایش نقدینگی و ایجاد انعطاف پذیری عملیاتی و استراتژیک برای بریتیش ایرویز استفاده می شود تا از توزیع واکسن Covid-19 از بهبود نسبی تقاضای سفر هوایی در سال 2021 بهره مند شود. در سراسر جهان.

از تاریخ 30 نوامبر ، IAG به استثنای سازوکار UKEF ، دارای نقدینگی قوی با وجوه موجود و برداشت نشده بالغ بر 8 میلیارد یورو است. IAG فاش کرده است که در حال بررسی سایر ابتکارات بدهی است تا علاوه بر سازوکار UKEF ، نقدینگی خود را بیشتر بهبود بخشد و “با گذشت زمان” بازار را به روز کند.

BA قبلاً طی یک سال 300 میلیون پوند از برنامه وام بانک انگلیس برای بزرگترین شرکتهای انگلیس دریافت کرده بود. وی همچنین از طرح بودجه تأمین شده توسط مالیات دهندگان درخواست حمایت کرد.

سخنگوی UKEF گفت: هواپیمایی بریتیش ایرویز یکی از مهمترین شرکتهای هواپیمایی انگلستان و تنها شرکت حامل قطب آن است. “این پشتیبانی اطمینان می دهد که هواپیمایی بریتیش ایرویز می تواند پس از همه گیر شدن دوباره بازگردد و ارتباطات حیاتی بین انگلستان و بقیه جهان را ادامه دهد.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “وام نجات 2 میلیارد پوندی که توسط دولت پشتیبانی می شود ، به بهبودی BA Covid کمک می کند.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *