نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کمپین علیه ته سیگار در ساحل پوئرتا دل مار در آلوموکار

[ad_1]

کمپین علیه ته سیگار در ساحل پوئرتا دل مار در آلومونکار ادامه دارد
کمپین علیه ته سیگار در ساحل پوئرتا دل مار در آلومونکار ادامه دارد. تصویر: توییتر

کمپین مبارزه با ته سیگار در ساحل پوئرتا دل مار در آلموئکار اندلس این یکشنبه ادامه دارد.

تیم Econciencia این یکشنبه ، 8 آگوست ، با کمپین علیه سیگار در ساحل پوئرتا دل مار در آلوموکار ادامه می دهد ، جایی که آنها قصد دارند یک چادر اطلاعاتی برای آگاهی از مشکل پرتاب سیگار در سواحل برپا کنند و از مردم بخواهند با تجمع در ساحل مشارکت کنید

این کمپین که دارای همکاری کامل شورای شهرداری آلمونکار ، انجمن های Amigos del Mar و شرکت Prominca است ، از ساعت 10.30 تا 20.00 ادامه خواهد داشت. “ما سمینارهایی را با کوچکترین آنها برگزار خواهیم کرد. دبیر انجمن می گوید کودکانی که از چادر دیدن می کنند می توانند با زباله های موجود در سواحل صنایع دستی بسازند و با تبدیل آنها به حیوانات دریایی به آنها زندگی بدهند.

رویداد بعدی در ساحل ولیلا (بین Chiringuito C ‘Mariano و Tropical) در 21 آگوست برگزار می شود. ابتکاری برای افزایش آگاهی و جمع آوری ته سیگار در ساحل La Herradura آغاز شد – روز برنامه ریزی شده برای ساحل سان کریستوبال به دلیل باد غربی لغو شد.

متصل:

سیگار کشیدن در 100 ساحل و استخر در اندلس اسپانیا ممنوع شده است. Junta “دود می کندابتکار سواحل رایگان ، که سال گذشته در 21 ساحل اندلس راه اندازی شد ، در حال گسترش است.

اکثر سواحل داخل هستند کادیز استان ، با 22 ، پس از آن مالاگا با 10 ، آلمریا با چهار ، هوئلوا با چهار ، گرانادا با یک و کوردوبا با یک انتهای داخلی ، به علاوه 50 استخر شهرداری در طرح وجود دارد ، 11 در ژائن ، 9 در سویا ، هشت در هوئلوا ، شش در کوردوبا ، سه در آلمریا و دو در مالاگا ، که تقریباً 100 ساحل اندلس و شهری دارد. استخرهایی که تابستان امسال از سیگار کشیدن آزاد خواهند شد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، لطفاً مطمئن شوید به وب سایت یورو ویکلی نیوز (اخبار هفته ای یورو) برای همه اخبار محلی و بین المللی خود مراجعه کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *