نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کلیسایی 500 ساله که از سال جدید به بیرون پرتاب شده است

[ad_1]

کلیسای 500 ساله که از سال جدید به بیرون پرتاب شده است
تصویر: فایل EWN عکس

یک کلیسای 500 ساله توسط صدها مهمانی در یک مهمانی غیرقانونی سال نو خرد شد

خسارت به ارزش بیش از 1000 پوند به کلیسای All Saints در East Horndon ، Essex ، پس از مراسم غیرقانونی سال نو با حضور صدها نفر از حاضران خارج از کنترل ، وارد شد. پلیس اسکس هنگام تلاش برای تخلیه ساختمان قبل از نیمه شب توسط طرفداران مهمانی مورد حمله قرار گرفت.

“صدها نفر در آنجا بودند ، به نظر می رسید که این یک رویداد بلیط است. این یک سازمان حرفه ای بود ، آنها Portaloos را استخدام کرده بودند – آنها هنوز آنجا هستند. آسترید گیلسپی داوطلب به Metro گفت: “آنها یک بار داشتند که شما مجبور به تعویض نشانه بودید ، بنابراین آنها باید برای نوشیدنی ها نشانه ای می فروختند.”

اسکس در حال حاضر در بدترین محاصره سطح 4 خود قرار دارد و پلیس اسکس تأیید کرده است که سه مرد 20 تا 30 ساله به جرم رفتارهای بی قاعده و داشتن مواد مخدر دستگیر شده اند.

“شواهد زیادی در مورد مواد مخدر وجود دارد و آنها به کلیسا آسیب رسانده اند ، بدیهی است که این یک آشفتگی است و باید کاملاً پاک شود. “زمین کاملاً بهم ریخته است زیرا حتماً ونهایی روی آنها بوده که همه تجهیزات را ریخته است.” خانم ژیلسپی را اضافه کنید.

“من این مکان را دوست دارم ، این یک کلیسای بسیار زیبا است و برای فهمیدن که آسیب دیده ویرانگر است ، من فقط سعی می کنم آن را کشف کنم.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری ، “یک کلیسای 500 ساله از سال نو بیرون انداخته اید” ، متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *