نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

“کف زدن برای قهرمانان” ساعت 8 عصر پنجشنبه 7 ژانویه آغاز می شود

[ad_1]

“کف زدن برای قهرمانان” ساعت 8 عصر برای شروع از روز پنجشنبه 7 ژانویه. تصویر: توییتر

“کف زدن برای قهرمانان” ساعت 20:00 ، هر شب از پنجشنبه 7 ژانویه آغاز می شود

“شکستن برای مراقبان” به عنوان یک آیین شبانه برای میلیون ها نفر هر شب در ساعت 8 شب ، به مدت 10 هفته در اولین قفل ، که توسط شهروند هلندی Anemari Place ، که در جنوب لندن زندگی می کند ، راه اندازی شد و اکنون یک مراسم جدید است ” Clap For Heroes ‘آماده شروع مجدد این هفته است که توسط خانم پلاس احیا شده است.

آنها بهمراه گروهی از دوستان ، ایده خودجوش ایستادن در مقابل خانه ها ، باغها یا بالکنهایشان ، کف زدن ، برخی از ماهیتابه ها و دیگران حتی به راه انداختن آتش بازی را به عنوان نشانه حمایت از همه کارگران خط مقدم که با همه گیری مبارزه می کردند ، آغاز کردند. و طی چند روز میلیون ها نفر در انگلیس هر شب به این نمایش شکرگذاری پیوستند.

امروز (چهارشنبه) خانم پلاس در توییتر خود نوشت ، “Crack for Heroes” در روز پنجشنبه ساعت 20:00 برگزار خواهد شد ، همان “Crack برای مراقبان” در محاصره قبلی. تشویق ها را در ساعت 20:00 در قفل سوم خود برمی گردانیم. امیدوارم این بتواند روحیه همه ما را بالا ببرد. مراقبان ، معلمان ، والدین در مدرسه در خانه ، کسانی که محافظت می کنند و هرکسی که این دوران سخت را پشت سر می گذارد! لطفا بپیوندید و به اشتراک بگذارید! #clapforheroes “، همانطور که گزارش شده است Express.co.uk.

متأسفانه آخرین رویداد انتقادات زیادی را در پایان به دنبال داشت ، زیرا گفته می شود این جنبش “سیاسی” است و خانم پلاس در این باره اظهار داشت: “بدون سیاسی شدن بیش از حد ، برخی از نظرات برخی افراد را در مورد سیاست زدگی در میان می گذارم.”

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “Clap for Heroes” در ساعت 20:00 اختصاص داده اید ، متشکریم که از روز پنجشنبه 7 ژانویه آغاز می شود.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *