نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کشتی لایه ای لوله روسی با تحریم های آمریکا در برابر آبهای دانمارک مخالف است

[ad_1]

کشتی شناور لوله ای روسیه مخالف تحریم های آمریکا است و فعالیت خود را در آبهای دانمارک آغاز می کند
شناور شناور خط لوله روسیه با تحریم های ایالات متحده مخالف است و فعالیت خود را در آبهای دانمارک آغاز می کند. تصویر: صفحه نمایش YouTube

یک ناو روسی مخالف تحریم های ایالات متحده است و با تشدید تنش ها کار خود را در آبهای دانمارک آغاز می کند.

کشتی خط لوله روسی Fortuna با مخالفت با تحریم های جدید آمریکا علیه پروژه بحث برانگیز خط لوله گاز ، در سایت ساخت Nord Stream 2 در آبهای دانمارک شروع به کار کرده است.

سخنگوی کاخ کرملین روز یکشنبه (24 ژانویه) گفت ، روسیه آماده آغاز گفتگو با دولت جدید بایدن است که در آن اختلاف نظر وجود دارد ، و افزود که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور به میل آمریکا برای گفتگو پاسخ خواهد داد.

روابط روسیه و ایالات متحده از زمان پایان جنگ سرد پایین ترین روابط است و هر دو طرف با نقش روسیه در اوکراین و ادعاهای مداخله در انتخابات ایالات متحده در تضاد هستند ، که آن را رد می کند ، و سایر موضوعات.

سخنگوی Nord Stream 2 AG در ایمیلی که توسط شخصی نزدیک به دانمارکی خوانده شد گفت: کارهایی که در منطقه EEZ دانمارک انجام می شود “مطابق با مجوزهای مربوطه” و مقدم بر ساخت واقعی اتصال گاز است. قبل از شروع کار خط لوله کار می کند و آزمایش می کند. “

این بیانیه چند روز پس از آن صادر شد كه وزارت امور خارجه آمریكا Fortuna و مالك ادعای آن ، KVT-Rus مستقر در روسیه را برای جلوگیری از ساخت خط لوله از روسیه به آلمان از طریق دریای بالتیك تحریم كرد. ایالات متحده می گوید اتصال گاز تأثیر زیادی بر مسکو در تأمین گاز به اروپا می گذارد و امنیت انرژی منطقه را تهدید می کند.

ساخت خط لوله گاز 1230 کیلومتری (764 مایل) پس از تحریم های ایالات متحده در دسامبر 2019 ، زمانی که همه اتصالات به جز 160 کیلومتر برقرار بود ، مسدود شد. دسامبر گذشته ، ساخت و ساز در منطقه انحصاری اقتصادی آلمان ، جایی که فورتونا 2.6 کیلومتر از خط لوله را ساخت ، از سر گرفت.

در برابر خطرات محدودیت های شدیدتر ایالات متحده ، بیمه زوریخ گروه AG تمام پوشش خود را که تحت تأثیر این تحریم ها قرار گرفته بود ، خاتمه داد و ادعا می شود که شرکت مهندسی Bilfinger SE روابط خود را با این پروژه قطع کرده است. این حرکت به دنبال شرکت گواهینامه Det Norske Veritas Holding AS از نروژ و شرکت مهندسی دانمارکی Ramboll است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “خط لوله شناور روسیه با تحریم های آمریکا مخالف است و عملیات خود را در آبهای دانمارک آغاز می کند” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.