نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کریستیانو رونالدو در بازی برگشت در اولدترافورد دو بار گلزنی کرد

[ad_1]

کریستیانو رونالدو در بازی برگشت در اولدترافورد دو بار گلزنی کرد
کریستیانو رونالدو در بازی برگشت در اولدترافورد دو بار گلزنی کرد. تصویر: توییتر

کریستیانو رونالدو هنگام بازگشت پیروزمندانه در اولدترافورد دو گل به نیوکاسل زد.

کریستیانو رونالدو در دیدار برگشت کاملاً پیروزمندانه عمل کرد باشگاه فوتبال نیوکاسل یونایتد در اولدترافورد امروز شنبه ، 11 سپتامبر ، هنگامی که جمعیت با روحیه رعد و برق از او استقبال کردند حتی از لحظه خروج او از اتوبوس تیم و زمانی که او برای اولین بار به زمین رفت ، اما زمانی که اسطوره پرتغالی دروازه را در دقیقه 47 باز کرد – دوازده سال پس از اولین گل او در ورزشگاه نمادین – سر و صدا زمین را کر کرد.

در مورد تکنیک ، این به یاد ماندنی ترین گل او نبود ، اما پس از یک بیانیه عالی بود میسون گرینوودضربه توسط وودیمن دروازه بان نیوکاسل سوراخ شد ، رونالدو ساده ترین ورودی را داشت.

خاویر مانکیلو در دقیقه 56 ، اولین گل او برای سرخابی ها از زمان پیوستن به لیورپول ، میهمانان را به خود جلب کرد ، اما بازیکن اول پاس لوک شاو را دریافت کرد تا در دقیقه 62 در یونایتد برای ثانیه ای از بین پاهای وودمن شوت بزند و جمعیت را دور کند. به

هم تیمی پرتغال برونو فرناندز پس از تساوی پل پوگبا ، بهترین گل مسابقه را به ثمر رساند و شوت باشکوهی را از حاشیه محوطه جریمه در گوشه بالای دروازه نیوکاسل در دقیقه 80 به ثمر رساند ، 3-1 با جسی لینگارد ، به عنوان تعویض. ، پایان دادن به گل در دقیقه 92 برای ثبت یک پیروزی قانع کننده که صادقانه با استیو بروس ، بازتابی از بازی مردان او در مواقع نبود.

در این نمایش ، در سن 36 سالگی ، کریستیانو رونالدو هنوز زندگی زیادی دارد.

___________________________________________________________

با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *