نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کریستیانو رونالدو در بازی برگشت در اولدترافورد دو بار گلزنی کرد


کریستیانو رونالدو در بازی برگشت در اولدترافورد دو بار گلزنی کرد
کریستیانو رونالدو در بازی برگشت در اولدترافورد دو بار گلزنی کرد. تصویر: توییتر

کریستیانو رونالدو هنگام بازگشت پیروزمندانه در اولدترافورد دو گل به نیوکاسل زد.

کریستیانو رونالدو در دیدار برگشت کاملاً پیروزمندانه عمل کرد باشگاه فوتبال نیوکاسل یونایتد در اولدترافورد امروز شنبه ، 11 سپتامبر ، هنگامی که جمعیت با روحیه رعد و برق از او استقبال کردند حتی از لحظه خروج او از اتوبوس تیم و زمانی که او برای اولین بار به زمین رفت ، اما زمانی که اسطوره پرتغالی دروازه را در دقیقه 47 باز کرد – دوازده سال پس از اولین گل او در ورزشگاه نمادین – سر و صدا زمین را کر کرد.

در مورد تکنیک ، این به یاد ماندنی ترین گل او نبود ، اما پس از یک بیانیه عالی بود میسون گرینوودضربه توسط وودیمن دروازه بان نیوکاسل سوراخ شد ، رونالدو ساده ترین ورودی را داشت.

خاویر مانکیلو در دقیقه 56 ، اولین گل او برای سرخابی ها از زمان پیوستن به لیورپول ، میهمانان را به خود جلب کرد ، اما بازیکن اول پاس لوک شاو را دریافت کرد تا در دقیقه 62 در یونایتد برای ثانیه ای از بین پاهای وودمن شوت بزند و جمعیت را دور کند. به

هم تیمی پرتغال برونو فرناندز پس از تساوی پل پوگبا ، بهترین گل مسابقه را به ثمر رساند و شوت باشکوهی را از حاشیه محوطه جریمه در گوشه بالای دروازه نیوکاسل در دقیقه 80 به ثمر رساند ، 3-1 با جسی لینگارد ، به عنوان تعویض. ، پایان دادن به گل در دقیقه 92 برای ثبت یک پیروزی قانع کننده که صادقانه با استیو بروس ، بازتابی از بازی مردان او در مواقع نبود.

در این نمایش ، در سن 36 سالگی ، کریستیانو رونالدو هنوز زندگی زیادی دارد.

___________________________________________________________

با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *